Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a teendő? (Kiskutya)

Mi a teendő? (Kiskutya)

Figyelt kérdés
Itt nyöszörög egy kiskutya az ajtónk előtt,nincs szívem kirakni a hidegbe..de mennie kell,hívjam a menhelyről az embereket holnap?
2015. jan. 13. 19:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy éjszakára igazán beengedhetnéd, reggel pedig keresd fel az állatmentő szerveket!
2015. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

De higy hivjad!

Vidd be a hazba es ha nem mast egy kis nyitott teteju dobozba tedd bele.

Szerintem felelem erzete lehet oda kint mivel meg kicsi!

2015. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Értem,most adtam neki párizsit,mert megsajnáltam.. :(
2015. jan. 13. 19:41
 4/19 anonim ***** válasza:

Kölyökkutya? Hogy kerül oda? Esetleg nem tudod honnan származhat?

Próbáld ma éjszakára elhelyezni, de akár már most is szólhatsz a környékbeli menhelyeknek és állatvédő szervezeteknek.


Mindenképp itasd meg, illetve ha lehet ne párizsit, hanem valami táplálóbbat adj neki. Kis húst, rizst, zsírt, tojást, túrót, hasonlóakat.

2015. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom elszállásolni..

Nem tetszik itt senkinek sem..Megszakad a szívem,megetetem egy kis kenyérrel,meg tejjel,de többet nem tehetek,remélem kihúzza a reggelig..Am szigetvári vagyok,közeli állatvédő szervezet van erre-fele?

2015. jan. 13. 19:49
 6/19 anonim ***** válasza:
Tejet ne adj neki! És a kenyér se tápláló. Az ottani menhelyet hívd fel.
2015. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ne áltasd magad, tehetsz nem is keveset. Mentsd meg az életét, vagy élj azzal a tudattal, hogy miattad hal meg a hidegben, tehát te leszel a gyilkosa! Az a kutya valamiért a te házadat választotta, nálad kér oltalmat, védelmet, szállást egyetlen éjszakára, soha ne tudd meg milyen az amikor 5 perc alatt segíthetnének neked, de ott hagynak szenvedni mert kényelmetlen lenne segítséget nyújtani.


Ha ennyire félted a házad, enged be az előszobába, vagy a fürdőkádba, telefonálj az állatorvosi ügyeletnek, vagy bármelyik állatmenhelynek. Tegyél ki f..book posztot, hátha az ismerőseid között akad egy ember, aki elgondolkodik arról, mit jelent életet menteni és nem eldobni. Csöngess be a szomszédaidhoz, vidd kutyapanzióba egy éjszakára. Hívd fel az összes ismerősödet és barátodat és kérdezd meg, hogy mit tennének meg érted és gondolkodj el a kapott válaszokon!


Túl sok mindent tehetsz és kell is tenned, ha ember vagy!

2015. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ahh....Nem tudom mit tegyek,de megetettem,sok parizert,kenyeret és tejet kapott,mást nem tudtam neki adni,ez volt itthon..
2015. jan. 13. 20:01
 9/19 A kérdező kommentje:
Anyám nem engedi,hogy bent hagyjuk....Felhívom az állat orvost,hátha... :'(
2015. jan. 13. 20:05
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem tudtunk rajta segíteni,itt nem maradhatott volna....Meg mindenki csak panaszkodott meg minden...Az állatorvost felhívtam,nem tudott segíteni..
2015. jan. 13. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!