Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyát válasszam?

Melyik kutyát válasszam?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék ami jó házőrző,megtűr más kutyát a háznál,és barátságos a családdal.Melyik a legjobb?:kau,káj,kangal,németjuhász,rottweiler.

2015. jan. 13. 23:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nem kell kutyasuli a nemetjuhasznak ha kovetkezetesen neveled es foglalkozol vele rendszeresen. igazabol olvass tobb nemetjuhaszos konyvet. Tobb nemetjuhaszt is felneveletem es mindegyik jolnevelet okos kutya volt.
2015. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Kuvaszom volt.Sokat foglalkoznék vele.Erős vagyok fizikailag

és jellemileg is,apám szintén(tudom hogy az ilyen kutyákhoz erős jellem,és fizikum kell,hogy te lehessél a főnök).Van egy 11 éves öcsém,és egy 6 éves húgom( a húgom miatt necces a nagy kutya,de a kuvasszal jól kijött).Nagy kertünk van,naponta akár többször el tudnám vinni sétáltatni,sosem lenne megkötve.Olyan kutya kell ami nem csak vonít,hanem meg is harapja azt aki hívatlanul jön be.Az ár mindegy.

2015. jan. 14. 18:01
 13/14 anonim ***** válasza:
Esteleg Dobbermann?
2015. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem szeretnélek elkeseriteni de

1. Ha olyan kutyát szeretnél aki megharapja a betörőt át lehet hogy titeket is meg fog kapni

2.ha a betörő bejön es a kutya először csak morogni fog meg ugatni addig a betörő egyszeruen elintézi azzal az egyszerű módszerrel hogy purhabot nyom a szája a es szerencsétlen kutyának szetdurran a feje

3a legjobb valasztas a risaszto lenne es egy kedves játékos kutya

2015. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!