Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Mi a francot mászkál itt a...

"Mi a francot mászkál itt a kutyájával? Nincs udvara? " Mit szoktál az ilyeneknek válaszolni?

Figyelt kérdés

Falun mentünk az úttesten, a kutyák ugattak. Az enyém nem, jött szépen mellettem.

Hosszasan kioktattak, majd megkérdeztem, hogy meddig mondják még, merthogy a kutyák annál tovább ugatnak, bár engem nem zavar.

Mivel 2 kisgyerekkel vagyok ilyenkor, nem küldhetem el a k anyukájába őket.


2015. jan. 14. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Minel akarsz válaszolni? MEnj tovább és kész!
2015. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, menj tovább. Vagy én azt szoktam mondani még ilyenkor, hogy szabályosan, minden törvényt betartva viselkedek, míg ő nem, így nekem van jogom akár rendőrt hívni amiért ő zaklat és fenyeget engem. Ez el szokta venni az emberek kedvét a további beszédtől, pláne ha közben veszem elő a telefont.
2015. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nekik válaszolni,ne foglalkozz vele,nem érdemli meg az ilyen begyöpösödött alak,hogy egy percet is pazarolj rá.Utálom,ha azt hiszik,bőven elég a kutyának,ha a kertben szaladgálhat.Hát nagyon nem.Nálunk is kertben van,minden nap kétszer is nagyot sétálunk,mondjuk külvárosban,már kb 4 és fél éve,de eddig még egy ilyen fura emberrel sem találkoztam,aki ilyet szólt volna be.Mivel mellettem ilyenkor nincs gyerek,én simán az utolsó mondatodban említett dolgot mondanám az ilyennek. :)
2015. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Van udvar, csak szereti hallani a környék pletykáit a többiektől.
2015. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A kedvemtől függ. Van, hogy semmit, egyszerűen tovább sétálok. De van, hogy odaszólok valamit. Nekem inkább azt szokták mondani, hogy "menjenek már innen, ugat a kutyám" Ilyenkor visszaszólok, hogy "És? A magáé ugat, nem az enyém", vagy azt, hogy "az lenne a furcsa, ha nyávogna", ilyesmik... De általában nem állok meg semmilyen beszólás miatt, nem érdemes a hülyékkel leállni vitatkozni.
2015. jan. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem is voltak hasonlo esetek. pl mikor kutyam kolyok volt es jardan setaltunk es egy oregebb ember usztiotta a kutyajat az enyemre.

meg olyan volt meg h az uton setalunk de megalt pisilni a kutyam es ugatak a kutyak. erre egyik haztol kiszolt egy ''kemeny uriember'' h vigyed inen a dogod mert ugatnak a kutyak. en csak annyit valaszoltam h ez nem dog. erre o h neki az. es akkor mondtam neki gyere ki ha ilyen nagy a szad vagy fogd be a pofad mert bemegyek erted.

2015. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

"gyere ki ha ilyen nagy a szad vagy fogd be a pofad mert bemegyek erted."

Hát ez nem megy. A pasi egy nagy, dagadt állat, én meg egy átlagos nő vagyok. :)

2015. jan. 14. 18:02
 8/13 anonim ***** válasza:
Vagy szó nélkül elmegyek, vagy esetleg odahintem, hogy közterületen vagyok, úgy sétálok ott, ahogy akarok, ha állnék egy helyben a kerítése előtt 1 órát, akkor sem lehetne semmi kifogása ellene.
2015. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem kell az ilyenekkel foglalkozni. Én már beletörődtem az ilyenekbe, az ilyen és ezekhez hasonló begyöpösödött idióták sosem fogják megérteni hogy a kertben tartás nem egyenlő a nemtörődömséggel. Az elején én is nagyon sokat bosszankodtam a hülyék miatt, de rájöttem, hogy hiába szólok vissza róla lepereg én meg csak felhúzom az agyam. Az ilyen emberek nem érnek ennyit, még azt se érdemlik meg hogy szólj valamit. Haladj szépen tovább, és kész, néha a higgadtság nagyobb düht vált ki a másikból, mintha anyáznál!!!
2015. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

a helyes válasz :

- mivel a te kutyád nem tud ugatni, reméled ,hogy az utcában lévő kutyáktól esetleg megtanul .

- mivel csak hollandul, vagy portugálul,esetleg japánul tud ugatni. most megtanítod magyarul is.

- a gyerekek az ugatást tanulják a suliba !

- a kutya speciális terápián van . és mivel vagy 5 millióba került , így naponta el kell vinned sétálni .

- nem bírsz vele, és megmutatod neki ,milyen sorsa lessz, ha nem fogad szót !

a lényeg , hogy legyél kicsit bohém, ne pörgesd fel magad, és legyél komolyan kicsit lüke :)

sajnosazemberekakikafalunélnek ( a kivételek már sokan vannak !) , szóval a maradék még nem érett meg arra ,hogy felvilágosítsd őket a modern kutyatartásról :) meg sem értenék :)

2015. jan. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!