Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy nap kb hány órát van...

Egy nap kb hány órát van egyedül otthon a kutyátok? Főként panelosok válasza érdekelne.

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 16:41
 1/7 anonim válasza:
13%
Napi 25-26 órát, de néha van hogy napi 30.
2015. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lakótelep, de 12-13 órát kibírnak, de 9 az, amit szívesen elviselnek
2015. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a családból mindenki dolgozik akkor 8-9 órát tuti.

Mivel mindenki más időpontban megy el itthonról és érkezik haza.

2015. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

8-10.

Reggel munka előtt levisszük, ha hazaértünk, akkor jelzi, ha mennie kell, este pedig addig sétálunk, amíg kedve van. Öreg kutya, ízületi gyulladással, sajnos már nem olyan mozgékony, mint régen.

Ha itthon vagyunk, akkor sem igényel sok mozgást, csak a fotel helyett a lábunknál fekszik.

2015. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Reggel leviszem, mozog, dolgát elvégzi, aztán 7.30 körül indul el az utolsó ember is (én) az iskolába. Húgom hazaér a suliból 14 óra körül, utána én, szüleim. Szóval legrosszabb esetben is 8 órát van magában, általában 6-7 órát. Bírja szerencsére, nagyon éber, őrzi a lakást és pihen nagyokat.
2015. jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Max. 3-4 órát :)
2015. jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ...

Hétköznap azt hiszem, 7.45 - től egyedül van kb. 8.15 - ig. Utána átvisszük nagyszüleimhez, onnan haza kerül 11.00 körül. Én meg jobb esetben 13.00 körül itthon vagyok, de ha több órám van, akkor 14.00 körül. Ráadásul vannak próbáim is, akkor 15.00 körül jövök, tehát változó. Estefelé szintúgy egyedül marad pár órát, szeret a család nézegetni a városban karácsonyi díszeket. :)

Hétvégén este van szintúgy egyedül, a nap többi részét anyával tölti, mivel vasárnap szoktam matektanárhoz járni, és kettőtől van lovas edzésem.

De pl. kedden (holnap) is egyedül lesz 16.30 - tól olyan 19.30. - ig, mert akkor is lesz edzésem, de anyáék eljönnek megnézni. :)

2015. nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!