Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Hogyan büntetnétek...

Kutyások! Hogyan büntetnétek azt a kutyatartót, aki a kutyafuttató helyett, a mellette lévő játszótérre viszi ki a kutyáját sétálni és xaratni?

Figyelt kérdés
Én először is, kiszámolnám mennyit is szarik a kutyája egy évben. ez történne először. majd fognám azt a mennyiségű ebszart, és egy nagy csövön beengedném az ablakán a lakásába. ússzon benne kicsit, és élvezze amit az én gyerekem fog meg játék közben.
2015. jan. 14. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Biztosan van valami oka, hogy oda megy inkább és nem a futtatóba! Az már más dolog, hogy az ürüléket nem kellene ott hagynia, de ez ugyanúgy vonatkozik a futira is.
2015. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Azért ne ess túlzásokba. :)

Bunkó egy ember lehet, de ilyen alapon és is pofozzam fel a játszótéri gyerekeket, mert azok meg bejönnek a futtatóba viháncolni és megdobálják a kutyámat? Ugye, hogy nem :)


Először is szólni kéne a gazdinak, hogy ezt azért mégsem kellene. Aztán ha nem ért a szép szóból közterületest hívni, ha megbírságolják elmegy a kedve a dologtól.

2015. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Mindenki ott sètàl ,ahol akar ! Mèg akkor is ,ha kutya van az oldalàn ! A mas kèrdès, hogy normalis kutyatartò összeszedi kutyàja maga utàn hagyott ūrūlèkèt..,na ès nem utolsòsorban lelkiismeretes szūlô odafigyel gyermekère,ès megtanìtja neki ,hogy a földről nem veszūnk fel semmit !!!
2015. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Ja igen , kicsit figyeelmetlen voltam ... az termeszetesrn alap ,hogz jatszòterre kutyat nem viszunk be!!! Azt hittem az is zavar ,ha utcan sètàltatja....
2015. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Álmodozom egy kicsit:

Feljelentem, megbüntetik: 3 hétig minden nap járja a várost és szedje fel a kutyaszart. (Ha keveset szed össze, akkor meghosszabbítom a büntit. :))

2015. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az legalább bio, amit a gyereked megfog játék közben...

Ha már elindultunk ezen a vonalon, akkor én a dohányosok ablakán küldeném be ugyanezt a mennyiségű cigicsikket, mert az még a mai napig természetes, hogy a dohányosok simán elhajítják a csikket pont ott, ahol elszívták. Na én őket vágnám pofán, amikor szemrebbenés nélkül ledobják a földre.

Előbb ezt oldja meg valaki, aztán jöhet a kaki probléma...

2015. jan. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet udvariasan megkérem,menjen ki a játszótérről,a kakát szedje fel.Ha nincs zacsi,adok.Ha kekec,hozzávágom a kakát.Nem korrekt játszótėrre vinni kutyát.
2015. jan. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez vicc.Attól,hogy ott a csikk,a kaka nem szedi fel magát és fordítva.Mindenki tegye meg,a maga dolgát.Ne dobálja el a csikkét és szedje fel a kutya kakáját.A futtatóban is,mert ugye az sem olyan wc,amit nem lehet lehúzni..a gazdinak.
2015. jan. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A különbség az, hogy a kutyakakit most már a többség felszedi, de a dohányosoknak senki nem mondja, hogy ne dobják el.
2015. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!