Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális hogy az idős kutya...

Normális hogy az idős kutya ilyenkor kinn mászkál?

Figyelt kérdés
az előbb kimentem az udvarra, és a rég aludni tért kinti kutyus kis testű tacskó-keverék (februárban lesz 15 éves) este negyed 11kor kinn mászkált az udvaron, normális ez, vagy csak öregségére van szegény megzavarodva? azt hiszem épp egy pocsolyából ivott, de ott van a vize a helyén tudja jól, nem értem, próbáltam beterelgetni a kamrába a fekhelyére de nem igazán vágyik be
2015. jan. 15. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Kutyának remek idő van éppen. Miért kellene egy kutyának durmolnia, ha sötét van? A legtöbb pont éjszakára élénkül fel.
2015. jan. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, a kutyáknak mikor KELL lefeküdni szerinted? Náluk az nem úgy megy, mint az embernél, hogy ha tizenegykor lefeküdtél, akkor nem kelsz fel hajnal kettőkor virágot locsolni. A kutya az udvaron lakik. Te is mászkálsz a lakásban, ő is az udvaron.
2015. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy ő mégis idősebb és természetellenes, van hogy random kimegyek éjszaka és ha meg nem érintem fel sem ébred nem figyeltem meg fiatalabb korában menyire volt jellemző a mászkálás
2015. jan. 15. 22:33
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Szóval van, hogy felkelted éjjel, most meg az a baj, hogy nem alszik? :)
2015. jan. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem ezt mondtam! imádom mikor kiforgatják a szavaim! évekkel ezelőtt ha kimentem, rögtön felébredt éjszaka, most pedig még akkor sem ha a közelében van az ember csak pl. érintésre de nem, nem ébresztgetem a kutyát
2015. jan. 15. 22:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól van na, csak vicceltem.
2015. jan. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Hát ha egyszer dolga akadt, had mászkáljon :)
2015. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
A fiatal kutyák szinte féléberen alszanak. Éjjel-nappal. Az öregek már van, hogy egész mélyen bealszanak. Főleg, ha biztonságban érzik magukat.De ezek az alvások nem olyan hosszúak. A kinti kutyák akkor alszanak, amikor akarnak. Átaludni az éjszakát teljesen a bentieknél szokás. Hiszen ott nincs mozgás éjszaka semmi.
2015. jan. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!