Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak szegény kutya...

Mit csináljak szegény kutya érdekében?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Apum bejelentette valamelyik nap hogy vett egy kiskutyát...nekünk van egy labradorunk, amit tesóm kapott, csak addig volt jó neki is míg kicsi volt így anyumékra maradt...ő is lent van a pincében egész nap, sétálni ritkán viszik ki, nem foglalkoznak vele, az udvarról nem lát ki mert mindenhol kerítés van....most idehozta ezt a kis francia bulldogot, ami jelentleg a konyhában van elkerítve kb fél x fél méteres helyen ráccsal, nyüszít, ugat, minden kínja van, apumnak annyi a nagy foglalkozása vele hogy felveszi az ölébe fél órára...néha én megyek oda és simogatom meg vagy veszem ki mert nem bírom nézni...ti mit tennétek a helyemben? én nem akarok beleszólni, mert amúgy utálom apumat, ő is minket, ő magának vette a kutyát, de ezt nézni....lehetetlen...


2015. jan. 18. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
És mi akadályoz meg benne, hogy kividd a pincében lévő kutyát sétálni, vagy hogy játssz a kiskutyával, ha annyira sajnálod őket? Pl. most, picsogás helyett nyugodtan kutyázhatnál...
2015. jan. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bollocks ***** válasza:
77%
Emeld fel a segged, és vidd őket sétálni.
2015. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A labradort én is vittem mindig sétálni, de errefelé sok a kóbor kutya, meg pár idióta gazda póráz nélkül sétáltatja a német juhászait...nem engednek ki egyedül vele, anyumék is bottal mennek mindig vele ha kiviszik, mert múltkor is majdnem nekik rontott az egyik németjuhász...szögezzük le, én szeretem a kutyákat, és foglalkozni is szeretek velük, de eddig nem itthon laktak, csak most kényszerültem haza egy kis időre!
2015. jan. 18. 11:39
 4/9 A kérdező kommentje:
A kiskutyát most hozta, még nem lehet kivinni kb 2-3 hétig amíg a veszettség ellenit meg nem kapja....de jó hogy ti így tudjátok hogy mi miért van...
2015. jan. 18. 11:43
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
De játszani lehet velük. A labradorral is labdázhatsz az udvaron, ha kivinni nem engedik.
2015. jan. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Nehéz helyzet...


A labradorral tölts el minél több időt, a kertben labdázzatok, klikkerezzetek, a lényeg, hogy fáraszd a kutyát és ne unatkozzon egész álló nap.


A kiskutyának meg az is sokat számít, ha játszol vele, foglalkozol vele, vagy csak a közelében vagy.

Hogyhogy ennyire utáljátok egymást apáddal?

2015. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Ez majdnem hogy állatkínzás. Szerintem is sokat játssz a kertben a labradorral, ha már nem viheted ki sétálni. Egyébként mennyi idős a labrador?
2015. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ki kellene onnan engedni,végül is így szobatiszta sem lesz.Kezeld úgy,mintha a sajátod lenne,megvãltoztatni egy ilyen felelőtlen szülői magatartást nem tudsz,sajnos.Aki nem tudja,hogyan kell jól bánni egy állattal,a gyerekeivel sem tesz másképp.
2015. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy nem a veszettség miatt nem lehet kimenni a kutyának,hanem a kombi oltások hiánya miatt,amik védenėnek a leggyakoribb fertőző betegsėgek ellen.
2015. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!