Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom leszoktatni a...

Hogyan tudom leszoktatni a kutyám arról, hogy amikor hazajövünk ne ugráljon rá a kapura? Kovácsoltvas-jellegű, fekete lenne, de tiszta sár. Ránk nem ugrál fel, de az a nyomorult kapu nagyon szarul néz ki.

Figyelt kérdés

Ne azt írjátok, hogy tiltsam, mert az oké. De az nekem nem elég, hogy Bodri, nem szabad.

Ma véletlenül belekarmoltam az orrába, amikor le akartam a mancsát lökni a kapuról, rögtön arrébb ment. De nem gondolom, hogy ez megoldás. :)

Várjak addig, amíg abbahagyja az ugrálást és csak akkor nyissak be?

Ez nem mindig megoldható.


2015. jan. 18. 18:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint nekem megvan hozzá a türelmem, de a két kicsi gyerekemnek, meg az apjuknak nincs. :)
2015. jan. 18. 18:35
 2/4 anonim ***** válasza:
13%
Milyen jó, hogy a kaput jobban félted, mint a kutyád, vagy a macskád...
2015. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi van?
2015. jan. 18. 18:44
 4/4 anonim válasza:
az én kutyimat úgy szoktattam le arról h ugráljon h egyszer amikor rám ugrott akkor csak egyszer max kettőször ráléptem nagyon óvatosan a hátsó lábára léptem de semmi baja nem lett.
2015. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!