Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog Valaki képben...

Francia bulldog Valaki képben van a színek szerinti pároztatásban?

Figyelt kérdés

Milyen keresztezésből, milyen színű kutyák születnek?

Például, milyen színű kutyát érdemes fedeztetni kék, vagy csoki színű kannal, ahhoz, hogy nagy eséllyel ilyen színű kiskutya is szülessen?



2015. jan. 18. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Ugye ez csak elméleti kérdés?
2015. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Hogyne, a felkészült tenyésztők képben vannak. Persze a kölykök színe huszadrangú dolog, de azért nyilván azzal is terveznek.
2015. jan. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Lehetőleg semmilyet, mert a kék és a csoki szín is nem kívánatosak ebben a fajtában.
2015. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Valamelyik nap néztem ezt a fajtát a hirdetések közt, ezen színű kutyák jóval drágábbak, mint a többi. Gondolom ritkábbak, ez az oka. Szóval nem értem miért nem kívánatosak ebben a fajtában?! Gondolom van rá igény, azért ilyen drága... Van arra gondolsz, hogy esetleg más fajta kutyával keresztezik és úgy lesznek ilyen különleges színű kutyák?

Vannak kutyatenyésztő ismerőseim, ők más fajta kutyával foglalkoznak... de nem értem hogy miért negatív fogalom a kutyatenyésztő szó?!

Szerintem nagyon szép dolog amit csinálnak, az ő érdekük is hogy minél szebb és egészségesebb kutyáik legyenek, szóval nem is értem!

2015. jan. 24. 13:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne negatív fogalom a kutyatenyésztő szó?
2015. jan. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

TENYÉSZTŐNÉL NINCS se kék, se csoki francia bulli, mert ha véletlenül születne is ilyen, az azonnal ivartalanítódik, és nem tenyésztik tovább.

Keresd meg a Francia bulldog FCI (nemzetközi tenyésztési szabályzat) leírását, és nézd mweg a színeket.

Azért drágábbak, mert normális helyen nincs, és a sok hülye bekajálja, hogy különleges kutyát vesz. Közben meg hibás kutyát vesz.

2015. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akumi, az előtted lévő "Ugye ez csak elméleti kérdés"-re értettem.

Köszönöm a válaszokat!

2015. jan. 25. 13:28
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
De hát abban sem szidta senki a tenyésztőket.
2015. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6%

ki vagyok akadva a "hibás" kifejezésen!

attól függetlenül, hogy a kutya nem olyan amilyen, még nem hibás!

2015. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!