Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Huskym most 4 hónapos és 13kg és napi 3x kap kaját. Mikor kéne átállni napi 2 és napi 1-szeri etetésre? Valamint ti milyen kaját szoktatok adni neki(táp,konzerv,csirke mell stb...)?


A felsőn 4 az alsón 3 hónapos.

[link]

[link]



2015. jan. 18. 22:47
 1/7 piriiiii ***** válasza:
0%

Szép kutyus. :)

Szerintem majd olyan féléves kora körül állj át a 2-re, és úgy 10-12 hónapos korában az 1-re. Bár ez a kutyától függ. Nekem egy 2,5 hónapos kölyköm van, és most még 3-4 alkalommal etetem, de ez szerintem hamar csökkenni fog, mert nem igényli.

A nő, akitől vettem, reggel először száraz tápot adott neki, aztán aprított kenyeret a nap többi részében, így kb. én is ezt folytatom.

Reggel táp, aztán vízbekenyér, néha konzerves kutyakajával.

Szoktam neki nagy, velős csontot is adni.

2015. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
A szárazkenyérben szerinted milyen tápanyag van amire a kutyának szüksége van, pláne egy fejlődésben lévőnek? Úristen, te ezt komolyan gondolod?? Adj neki minőségi száraztápot (Brit, Josera, Acana, Orijen - ami neked árban megfizethető) de ne ilyen szemetet, istenem :o((
2015. jan. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Vizes kenyér?! Gratulálok. Ha hallgattál volna, első..

Kérdező, kb. fél éves korában nyugodtan átállhatsz a napi 2-re, egyéves korában pedig a napi egyre. Persze ha normális tápot eszik.

2015. jan. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 piriiiii ***** válasza:
0%

Milyen száraz kenyérről beszélsz?

Hármas, akkor mondd el, hogy víz helyett hogyan adjam neki a kenyeret. Ez nem provokálás, szeretném, ha egészséges kutyám lenne, így nem hallgatok, hanem akkor tanácsot kérek.

2015. jan. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Hát úgy hogy egyáltalán ne adj neki kenyeret! Szerinted mi szüksége van rá egy kutya szervezetének? Semmi. Nem egészséges neki.
2015. jan. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Kutyának kenyeret egyántalán nem kell adni! Elég neki a jó minőségű száraztáp és a friss ivóvíz, ennyi.
2015. jan. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A kenyér gabona, amelyre a kutyának nincs szüksége, pláne nem ilyen mennyiségben. Amilyen tápokat felsoroltam azok jók, de itt a gyk-en is van kismillió kérdés a tápokról, nézz utána melyek jobbak, kevésbé - és válaszd ki amelyik minőségi és a pénztárcádnak is jó. De a száraz, vízbe áztatott kenyér (remélem így már jól írtam :p ) az moslék a kutyának. Nem is értem, h a fenébe gondoltad h az jó neki.

Esetleg ha nem akarsz tápot adni neki, nézz utána a BARF etetési módszernek - nyers hússal.

2015. jan. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!