Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jutalomfalat készítés?

Jutalomfalat készítés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig párizsival, vagy virslivel gyakoroltunk, edzéshez is azt használtuk, azonban az összetételét tekintve, félek, hogy hosszú távon baja lesz tőle, vagy hát nem tesz jót neki. Gondoltam főtt májra, szívre, de az nagyo morzsálódik, és így nem a legideálisabb. Esetleg van valakinek valami könnyen elkészíthető jó ötlete?

Köszi



2015. jan. 19. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Töpörtyű kicsire vágva bőr nélkül (legfeljebb 4be vágd, különben szétesik, mint a máj)
2015. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szia!

De mi baj van a virslivel,vagy miért lenne tőle beteg?

Emberek is ezt eszik,van aki rendszeresen.

2015. jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Répa, alma felkockázva? Meglepően sok kutya meghülyül érte :D
2015. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
2015. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A töpörtyű eléggé hízlal, így azt nem. Alma-répa, ezeket szereti vacsorájához is szokott kapni, de amúgy nem enné meg "csak úgy". :D Virslivel az a baj, hogy tel van mindenféle adalékkal, meg minden vacakkal, nem adok olyat inkább. Köszönöm a válaszokat! :)
2015. jan. 19. 20:39
 6/9 anonim ***** válasza:
főtt zuzát, illetve főtt csirkeszivet szoktam adni, de a legjobb a főtt marhatüdő.
2015. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha főzés után átsütöd sütőben a marha/sertés esetleg csirkemájat, szívet, akkor nem fog morzsolódni. Egészséges és finom!
2015. jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Efef virsli. Aldiban szoktam venni.
2015. jan. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Főtt disznófül esetleg? Én szoktam adni sült szalonnát apróra kockázva, nem kell belőle egy nap olyan sok, hogy elhízzon ;)
2015. jan. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!