Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Skót terrier, Welsh terrier,...

Skót terrier, Welsh terrier, Kerry Blue terrier kennelek vannak Magyarországon? Ahol lehet venni kiskutyát?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
2%

Fajtiszta kutyákat tenyésztőknél mindig lehet venni, de szerintem érdemesebb menhelyen keresni, mert:

Ha menhelyen veszed 99 százalék, hogy nagyon hálás lesz egész életében (nekem több állatom van menhelyről)

megvan az esélye, hogy beteg az állat de úgyis személyesen veszed át így látod, hogy milyen az egészségi állapota (speciel a mi macskáinknak nagyon sprőd volt a bundája de ahogy változatosan ettetük kitisztult)

segítesz az állaton, segítesz a menhelyen

és nem utolsó sorban sokkal olcsóbb, mert általában menhelyen pár ezer forintot (max 10 000 de szerintem annyi nincs) kérnek el, mert egy jó menhelyen be van oltva az állat és van chippje, eközben egy tenyésztő ennek a sokszorosát is elkéri

2015. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fajtatiszta kutyát szeretnék. Törzskönyveset, minőségit, amellyel tudok kiállításra járni. Szerintem ilyen ritkább fajtáknál a pénz tárgya nem kérdés.
2015. jan. 25. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!