Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen furcsa és érdekes dolog...

Ilyen furcsa és érdekes dolog ritkán szokott történni velem. :D Szerintetek mi lehet a magyarázat?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt volt egy keverék kutyám (tacskó és még nem tudom micsoda, mert találtuk az utcán és úgy fogadtuk be) Nagyon szerethető kiskutya volt, imádtam. Csak ugye KIS kutya volt, így játékos is. Harapott, ugrált, karmolt. Én pedig akkor voltam 6 éves, ő volt az első kutyám, így nem tetszett a dolog. Terelő kutya lehetett az apukája, hiszen a csirkéket csak úgy terelgette. Aztán egy vadász barátunknak ajándékoztunk. Egy pár hónap múlva megjelent a hátsó kapunál soványan. Napokig bóklászhatott, hiszen az "új" gazdija nem éppen közel lakott. Adtunk neki enni, majd elakartuk vinni álltaorvoshoz. (előtte mamánál mentünk, aztán mire hazaértünk érdekes dolog történ) Nem találtuk sehol, hiába kerestük mindenhol. De minden zárva volt, nem tudod kibújni sehol, ásás nyomok sem voltak. Szerintetek mi lehet a magyarázat? Már nincs jelentőssége, csupán kíváncsi vagyok:D

2015. jan. 21. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kilopták az udvarból vagy olyan helyen ment ki amit nem vettetek észre.

Bár ez annyira nem egy vicces történet

2015. jan. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha már eleve elajándékoztátok egy olyan valakinek, aki ezek szerint ennyire nem törődött vele, hogy visszaszökött, akkor az a kutya nem lehetett kívánatos a háznál. A szüleid kiengedhették őt, hadd menjen tovább (6 évesen még a Jézuskában is hiszünk, nem gond elintézni egy kutya "eltávolítását" sem anélkül, hogy azt a gyerek ne vegye észre).
2015. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!