Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez jó etetés...

Szerintetek ez jó etetés kutyának?

Figyelt kérdés

Van két kaukázusi juhászunk.Hússal etetem őket,színhúsból kapnak kb 80 dkg-ot,majdnem 1 kilót meg még csontosat kapnak csirkeszárnyat,néha farhátat,ebből kb fél kg-ot.

Mindketten 50 kg felett vannak.


2015. jan. 22. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mennyiségre én nem írok semmit, mert minden kutya más, ha jól néznek ki tőle, nem vékonyak,nem kövérek, akkor jó az adag. Viszont heti egyszer én adnék nekik valamilyen belsőséget pl. (máj, vese, lép ).

2015. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen szépen néznek ki,a kölyök szikárabb volt,de ő is sokat fejlődött.Belsőséget is próbálok majd többször adni.
2015. jan. 22. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Belsőséget adj még nekik és jó lesz. Fontos a máj és az egyéb belsőség.

Nyersen kapják?

2015. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen nyersen adom.
2015. jan. 22. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Kakijuk nem porlik, nem csontszínű?

Nekem mondjuk bullmasztiffom van, de ő ennyi csontostól por állagút kakilna.


Próbáld belőni úgy, h 70% hús, 20% csontos hús, 5% máj, 5% egyéb belsőség. A májat és a belsőséget nem muszáj minden nap adnod, elég, ha heti 1x (persze akkor 1 heti mennyiséget egyben).

2015. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!