Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinalni az utcara...

Mit lehet csinalni az utcara kiszokott kutyakkal?

Figyelt kérdés
Vannak kutyak a kornyekunkon, akik ahogy setalni indulok a kutyammal es meglatjak kiszoknek, van amelyik mar nekiugrott a kutyamnak, van amelyik csak ugatni szokott, de el lehet zavarni. A kozelbe van egy ret, oda szoktunk jarni az enyemmel, de az utcabol valahogy ki kell jutni, aztan meg haza is kell jonni. Ma lett nagyon elegem, mert nem tudtunk hazajonni, mivel minden lehetseges utvonalon voltak kint kutyak. Es ez nem eloszor fordul elo. Emberre nem tamadnak, ha kutya nelkul vagyok akkor is van amelyik kijon, de engem nem tamad meg csak a kutyamat. Szepen jon mellettem a kutya, meg ha rajuk se nez akkor is nekiugranak hatulrol. Sajnalom szegeny kutyakat, mert a gazdi tehet rola, de en akkornis nyugodtan szeretnek setalni, nem pedig ugy, hogy mindig azon idegeskedek, hogy hogy megyek el aztan hogy jovok haza. Az lenne a kerdesem, hogy hol tudnom ezt bejelenteni?
2015. jan. 22. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Önkormányzatnál, vagy a gyepmesternél.
2015. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nem működik az önkormányzati dolog, szerezz be pár flakon paprika sprét. Aztán kellő odafigyeléssel kínáld meg a közeledbe kerülő, támadást mutató kutyát. Egy idő után már elég lesz , ha csak emeled a kezedet az ilyen kutya felé.ha van benne cseppnyi életösztön, kotorni fog a biztonságos kerítés mögé.
2015. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De az mennyire art a kutyanak? Nem szeretnem bantani se oket. Es azt nem buntetik?
2015. jan. 22. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!