Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kisméretű kutyafajta...

Melyik kisméretű kutyafajta bírja a hideget?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Bent a lakásban illetve sétáltatás során az összes.
2015. jan. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kistestuek a meretuknel fogva alkalmatlanok arra, hogy egesz nap kint legyenek a hidegben. A kis test hamarabb athul. Ha kinti kutyat akarsz, 15 kg-nal ne nagyon gondolkozz kisebben.
2015. jan. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem is nagyon értem, miért kellene egy kistestűnek bírnia a hideget. Nem működik a csengő? Mert azt még megértem, hogy egyesek abban a hitben élnek, hogy a nagytestű majd megvédi az ingatlant a betolakodóktól, de egy kistestűnek mi funkciója éehet odakinn?
2015. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem arról van szó, hogy a kérdező szeretne egy kutyát. Viszont a lakásba nem akarja beengedni és nagytestű sem lenne praktikus (több kaja nehezebb vele bírni a gyerek nem tudja sétáltatni vinni) stb....

Az másik kérdéskör, hogy sok esetben egy nagytestű kutyának sokkal kevesebb a mozgásigénye mint egy kissebb fajtának.

Át kell gondolni ezt a kutyadolgot, utána olvasni a fajtáknak esetleg elmenni a menhelyre, ott el lehet mondani az igényeket és tudnak segíteni a megfelelő kutyust kiválasztani. Egy másfél 2 éves éves kutya túlvan a problémás gyerek és kamaszkoron! 😉..nyilván nevelni és tanítani ezután is kell

2015. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!