Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti kutyatok hogyan jelzi, ha...

Ti kutyatok hogyan jelzi, ha ki kell mennie?

Figyelt kérdés

Ugatassal, vagy kaparja az ajtot, vagy esetleg maskent jelez?

Ertelemszeruen bent tartott kutyak gazdainak a valaszait varom.


2015. jan. 23. 05:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Odamegy az ajtóhoz. Ha nem vagyok az ajtó közelében, akkor először hozzám jön, és odavezet. Mindig észreveszem ha ki akar menni, nem kell ugatnia. De általában megvárja amíg én kiengedem magamtól.
2015. jan. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Beall az ajtoba.
2015. jan. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A miénk is az ajtóhoz megy, és várja hogy ki nyissuk neki.
2015. jan. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Enyem is csendes, az ajto kozelebe ul. Maximum halkan nyoszorog, ha surgos neki.

Szoval akkor ez igy normalis. Azt hittem nem eleg hatarozott es ebben nyilvanul meg.

2015. jan. 23. 06:59
 5/14 anonim ***** válasza:
Az enyem csak leul elem es bamul. Ha pedig felallok orul, forog.
2015. jan. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Odamegy, ha nem reagálok, odavezet, vagy nyüszög picit.
2015. jan. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Beállnak a bejárati ajtóba. Éjjel, ha esetleg nem ébredek fel erre (mert nem mindig szoktam, elég halkan járkálnak), akkor egy kis nyüszítést is hozzáadnak, vagy a vizslám elkezd járkálni és mivel kopog a körme, arra felébredek.
2015. jan. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A kicsi bököd, nyökög, látványosan szenved, aztán kivezet az ajtóhoz. A nagy maximum idejönne szánalmasan nézni és csóválni, ha már másfél napja elfelejteném kiengedni, addig szerintem tartogatná... :D
2015. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem jelez. Mert megvannak a körülbeli időpontok, amikor kiviszem.
2015. jan. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Napi 3x szoktam levinni őket, azon kívül nem nagyon szokott nekik kelleni, de ha fosós vagy nagyon pisilős bajuk van, az egyik kutyám beül az ajtó elé, és nyíg, szenved, a másik fel-alá mászkál körülöttem, és nagyon nyíg, a harmadik meg fel-alá mászkál és liheg.
2015. jan. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!