Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik ajanlottabb lakasba?

Melyik ajanlottabb lakasba?

Figyelt kérdés

Yorkshire vagy Westie? Es szerintetek 2 yorki vagy 2 westie jon ki jobban egymassal? (lakasban)



Koszi


12/L


2015. jan. 23. 06:36
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Ugye tudod, hogy EGY kutya ezekből a fajokból akár 70 ezer fölött is lehet? Na, meg kettő akár 170e-re is felmehet. Amúgy meg nem akarlak megsérteni, de a yorkinak óriási a mozgásigénye. Mit tudsz biztosítani? Meg a suliban lévő eredményeid is fényesek kéne legyenek ezek mellett.
2015. jan. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Mindkettő lakásba való, de mindkettőnek nagy mozgásigénye van, mivel terrierek. Hogy hogyan jönnek ki egymással, az nagyrészt nevelés kérdése, illetve fontos, hogy normális idegrendszerű legyen a kiskutya, jó helyről, tenyésztőtől kell vásárolni.
2015. jan. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ egy nap hány óra mozgást tudsz nekik biztosítani.
2015. jan. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindketto szobakutya, kint egyiket sem lehetne tartani.
2015. jan. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De amugy neked eddig nem egy ir szettered volt? Most kene meg 2 kutya?
2015. jan. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Két jól nevelt és tartott akármilyen kutya való lakásba és kijön egymással.
2015. jan. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mind a kettő kijönne egymással, ha eleve úgy nevelik őket. Én személy szerint egyiket sem vennék, mert a nagy kutyák híve vagyok, de mindkettő jó lakásba, természetesen ha viszik őket kutyakozmetikushoz, hogy levágják a szőrüket. Meg eleve attól is függ, mennyi időd van őket sétáltatni, de szerintem egy kutya is elég lenne, több figyelmed lenne egyre, majd ha akarsz pár év múlva veszel mellé még egyet.
2015. jan. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy lesz valaki aki belem foog kotni! A valaszokat koszonom!
2015. jan. 23. 14:57
 9/9 A kérdező kommentje:

De, nekem ir szetterem VAN. Es qrvara unom h belem kell kotni. Tudod h miert kerdeztem? Tudod h ki vagyok? Nem.

Akkor azok akik kotekedni jottek, fogjak be a pofajukat. Mellesleg erdeklodtem. A valaszokat amik ertelmesek, nagyon koszonom!

2015. jan. 23. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!