Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik tápot válasszam?...

Melyik tápot válasszam? (2éves golden leányzónak)

Figyelt kérdés

2 éves golden kiscsaj van nálam, melyik táppal etessem?(mellé persze kap rizst, kurkumás főtt husit, tojást)

Három közül kéne választani, más tápokkal nem szemezgetek:

[link]

[link]

[link]


2015. jan. 23. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd meg az egyiket és majd kiderül, hogy beválik-e. Ennél jobb tanáccsal nem szolgálhatok, mert kutyája válogatja, hogy kinek melyik jön be.
2015. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Döntsd el, h táppal, vagy moslékkal eteted a kutyádat!

Ne adj neki mást, ha tápot kap! Ha emberi étellel akarod etetni, ne etesd táppal, de akkor se kurkumás húst adj neki, hanem BARF étrend szerint etesd!

2015. jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

először is: okkal mennek tönkre a magyar kiskereskedők.. ne menjünk bele a gazdaságba. nem erre voltam kíváncsi.

a másik pedig: nem étrendajánlásokat kértem. a kérdés egyszerű, amit feltettem. ki melyik tápot ajánlja, neki melyik vált be. eddig dog chow-t kapott, előtte bento-t, gondolkoztam, hogy kipróbáljam e a bosch-t, ennyi. nem érdekel a barf, a főtt hús meg nem moslék, nem maradékot adok a kutyának. érdemben kéne megszólalni, vagy sehogy. köszöntem.

2015. jan. 23. 14:57
 4/5 VillámFarkas ***** válasza:

Tudom, azt írtad mással nem szemezel, de nekem ezek jönnek be:-Belcando(jukkakivonatos, ami szszagtalanítja az ürüléket és a szörzetet)

-Akana (szintén jukkás)

-Wilderness( nemrég próbáltuk, de jukkát mellé vettünk ésvvvóvízben adjuk nekik)


Szetintem a legelsőt válaszd, az tűnt jónak. A krumplit elhagyhatod, de a többi kell. Nekünk puliaink vannak, de szerintem jukkakivonatot te is alkalmazz.:)

2015. máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 VillámFarkas ***** válasza:

Bocsi de kurkuma helyett krumplit dobott ki a gép.:)

Ezer bocs;)

2015. máj. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!