Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik amstaff kennelt ajánlan...

M4ss1v3_ kérdése:

Melyik amstaff kennelt ajánlanátok, hobby-sport célra? Pörögös, izmos, mozgékony kutyát szeretnék. Ezeket a szélesfejű, robosztus valamiket nem szeretem, és sok helyen csak ilyeneket találtam.

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=zEsphhZcx7A


Valami hasonlót szeretnék.:)



2015. jan. 23. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a kutya nem mozgékonyabb bármelyik másiknál, egyszerűen csak rá van képezve erre a parkouros mozgásra. Jó széles ő is, de az izomzata az ilyen jellegű mozgatástól kicsit másmilyen, mint a "gyúrós" staffoké. Szóval nem hiszem, hogy ez valami különleges vérvonal lenne, egyszerűen ha atletikusabban mozgatod, atletikusabb lesz ő is :)

Mondjuk ha pörgős-izmos-mozgékony kutya kell, akkor inkább pit (viszont azt se kennelből, hanem fajtamentőktől, mert a tenyésztőknél is ahogy elnéztem, inkább ez az értelmetlenül széles típus a menő). Sportosabbak, mint a staffok, kevésbé tank jellegű a mozgásuk :)

2015. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De remélem a fülét szebben fogod levágatni (már ha fogod), mint amilyen a videóban szereplő kutyáé :D


Bocsi az offért.

2015. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!