Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leírás alapján ráismer valaki...

Leírás alapján ráismer valaki a fajtára?

Figyelt kérdés
Fekete, rövid szőrű, a mellkasán fehér minta, kb. olyan magas, mint egy agár, hosszúak a lábai, de nem túl vékonyak, a fejformája kicsit mintha a belga juhászkutyát a vizslával keverték volna, a füle lelóg a feje mellett, inkább háromszög alakú. A mozgása könnyű és ruganyos.

2015. jan. 23. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:

És ez biztos, hogy valamilyen fajta?

Amúgy milyen agárra gondolsz? Mert a kis olasz például marha kicsi, az orosz meg rohadt nagy, és a kettő között is van egy pár :D

2015. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szinte biztos vagyok benne, hogy egy fajta, mert láttam a városban két ilyen kutyát, csak az egyiknek nem volt mintája (de gazdája igen, sajnos nm tudom hol lakik, az állmáson látom havonta 1szer) a másik meg az utcán csatangol pár hónapja, és lehet, hogy ő az apja a kutyusomnak, azért gondoltam, hogy rákérdezek.

Amúgy olyan lengyel agár magasságú.

2015. jan. 23. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig valószínű, hogy keverék, főleg, ha semmi egyértelmű típust nem tudsz ráhúzni (pl. valami vizslaféle, vagy terelőkutya, vagy akármi). Ha eleve háromféle fajta jut róla eszedbe, akkor vélhetően van abban több is :)
2015. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vicces,de én is rengeteg ilyen keveréket látok :)

Ilyesmire gondolsz?

[link]


[link]


Rengeteg /sajnos/ ilyesmi keverék van menhelyen, ha nagyon tettszenek a hasonló kutyák. Vizsla keverékek.

Fajtatisztába hasonló kutyák csak pettyesek pl a pointerek, nagy mozgásigényű nem olcsó kutyák.

2015. jan. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán valamilyen border collie keverék?
2015. jan. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez keverék :) Egy fajtát sem jellemeznek úgy, hogy erre meg arra hasonlít, ilyen meg olyan a lába (pl, mint az agárnak, stb..) :)
2015. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!