Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 4,5 hónapos kiskutyámat egy...

A 4,5 hónapos kiskutyámat egy hétre ott kell hagynom egy ismerősünknél - nem lesz baja, ugye?

Figyelt kérdés

Két hónapos kora óta van meg, és ezalatt nem hagytam ott sehol. Az ismerősöméknek három kutyája van, ebből egy házban tartott, és mivel az enyém lakáskutya, ő is bent lenne.

De egy hét alatt nem történhet vele semmi gond, ugye? (gondolok én itt arra, hogy már nem fog annyira szeretni engem, félrenevelik, stb.)

Egy kicsit féltem, mert az ismerősömék imádják a kutyákat, de nem egy szakértők, pl. egyáltalán nem nevelik őket. Az enyémet elronthatják egy hét alatt?



2015. jan. 24. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Összeszedhet egy-két hülye szokást, de semmi kijavíthatatlant nem tudnak vele csinálni, nyugi :)
2015. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Oltottak?
2015. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát, remélem azért majd vissza tudjuk őt szoktatni, ha össze is szed pár szokást. :/

Attól tartok, nem oltottak. (vidéken mások a szabályok sajnos) Az egyik biztos, mert az voltaképpen a mi kutyánk, csak költöztünk és nem tudtuk lakásban tartani.

Az ő tartását, tápját, mindenét mi fizetjük, ők meg nagyon szívesen vigyáznak rá, sétáltatják stb, és talán ha egyszer visszakerülünk egy kertes házba, a malamutunk megint velünk lakhat. :)

2015. jan. 24. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, legyél nyugodt! :) Tudom, nehéz lesz. Pár nap után úgyis visszaszokik, amint haza viszed :)
2015. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sztem nem lehet semmi baj belőle, mert ha összeírod h mit engedhet meg neki és mit nem, vagy pl: szokásait, hánykor viszed el sétálni, és akkor uugyan az marad! Nyugii! :P
2015. jan. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!