Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak az epilepsziás...

Mit adjak az epilepsziás kutyusnak enni?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek, hogy szerintetek milyen kaja lenne a megfelelő.

Neten sok helyen olvastam, hogy pl. a konzervkaják előidézhetik a rohamot. Ennek van valami alapja?



2015. jan. 24. 19:15
 1/6 anonim válasza:
14%
Szerintem ugyan azt eszik mint a többi kutyák. Függ az állat színétől is pl.: nekem fehér kutyám van és allergiás a baromfi húsra. Csontot ne adj egy állatnak sem mert az egyik kutyám a csont miatt halt meg :/ Érdemes lenne megkérdezni az állatorvostól hogy mit mond. De szerintem ez a betegség nem nagyon változtat az étrenden. Talán kisebb méretű tápot érdemes neki venni mert az epilepsziás roham közben nincs akkora kockázata az étel fent akadásának. Remélem tudtam segíteni
2015. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vigyáztam már epilepsziás kutyusra. Ugyan azt ette, mint bármely más kutyus. De inkább kérdezz rá a dokitól. Gyógyszert is kapott, igaz?
2015. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Persze, kap tabit. Meg kérdeztem a dokit is, hogy mit ehet. Ő is azt mondta, hogy bármit, amit szeret.

Csak most belefutottam a neten pár ilyen írásba és meg akartam kérdezni, hogy mennyi a valóságalapja.

2015. jan. 24. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az orvos ezt mondta, akkor... :) Egyen csak azt, amit szeret! :)
2015. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, szerencsére van étvágya. :D Csak ne lennék ennyire ideges. :/
2015. jan. 25. 12:55
 6/6 anonim válasza:

Szerintem nyers hússal etesd, mert az a legjobb táplálék a számára. Hadd kérdezzem meg első: a csontot főzve adtad? Ha a csontot nyersen kapják, akkor az a rugalmassága miatt nem tudja kiszúrni a beleit, viszont ha főzve, az már igen! Mert a hőkezeléstől szilánkosra törik.

Az orvosban meg szerintem ne bízz meg, ha a tápot ajánlja, mert gondoljunk bele, kitől kapja a pénzt? A tápgyártótól, vagy a hentestől??? Na ennyi, és felejtsük el, hogy mire esküdtek fel...a mai világban a pénzre esküdt mindenki!!!


És én ezt úgy mondom, hogy nekem is máltaim van! :D De ha bővebb infót akartok erről olvassátok el a pata doki oldalát, ő a nyers etetés szakértője! [link]

2015. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!