Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy német juhász kölyök fázik...

Egy német juhász kölyök fázik télen, vagy lesz valami baja ha télen született?

Figyelt kérdés
Akarunk venni egy német juhászt,de nem tudjuk hogy jó ötlet-e februárban venni.

2015. jan. 24. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfelelően van/lesz táplálva, mozgatva és van egy megfelelő ólja, akkor nem fog fázni.
2015. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában az nj-k nem a szobában születnek és töltik napjaikat, amíg eladásra kerülnek. Viszont munkakutya révén az első hónapokat igen ajánlatos lenne a gazdái közelségében töltenie.Így megtanulja a mindennapokban az együttélés szabályait és egyre többet kint lehet az udvaron, amíg el nem jut oda, hogy nem is nagyon akar bemenni a házba hosszas tartózkodásra, mert kint igen sok dolga lesz házőrzés és egyebek okáért.
2015. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fáznak még minuszban sem. Egyik ismerősöméknek lettek németjuci kutyusok, október végén születtek. Kint voltak mindig. Nem bánták a hideget, elvoltak
2015. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem tavaszi születésű német juhászom van, tehát nyáron hoztuk el a nagy melegben, 10 hetesen. Ekkor elég vékonyka bundája volt, a tenyésztő úgy mondta, kölyökszőr, amit kb. 3 hónapos korában kezdett lecserélni. Most 8 hónapos, gyönyörű vastag bundája van, szalmával bélelt házban él, nem fázik.

De! Mikor elhoztuk, úgy alakult, hogy három hétig lakásban tartottuk, (nem a hideg miatt:))). Ez idő alatt szobatiszta lett, és nagyon jól ki tudtuk alakítani a kötődést. A kis kölyökszőre nagyon finom, selymes és vékony volt. Én nem tenném ki 8-10 hetesen, nem tudjátok legalább a folyosóra beengedni? Én még decemberben, (amikor nagy mínuszok voltak) is beengedtem éjszakára, mert féltem, hogy megfázik, pedig ő már ekkor 6-7 hónapos volt.

2015. febr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!