Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek, tapasztalata...

Van valakinek, tapasztalata és véleménye a Veszprém megyei, és a Győr-Moson-Sopron megyei gyepmesteri telepekről, kutyamenhelyekről?

Figyelt kérdés

2015. jan. 25. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Veszprémi vagyok!

Itt Vp. és Nemesvámos között van egy gyepmesteri telep. Körülményeiben nem a legjobb, télen-nyáron kint vannak a kutyák egy rácsos ketrecben, viszont megkapnak minden állatorvosi kezelést.

Nem adnak akárkinek kutyát; alaposan "kikérdezik" a leendő gazdit a körülményekről, de persze arról is, hogy milyen kutyát szeretne, és segítenek kiválasztani a számára "legideálisabbat". 4 éve hoztam el onnan a kutyámat, jobb társam nem is lehetne. :)

És persze nagyon rendesek, segítőkészek az ott dolgozók. :)

2015. jan. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nincs tapasztalatom
2015. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ajkán is van gyepi, mindent megadnak a kutyusoknak, amit csak lehet. Ugyanazon a területen vannak kenneljei a Bakonyi Állat- és Természetvédő Egyesületnek is. Utóbbiakat még melegebb szívvel ajánlom. Az egyesület vezetője segítőkész volt mikor telefonáltam hogy az egyik kutyus érdekel.

Jól kikérdeztek, milyen körülmények közé szeretném stb., sőt, látni is szerették volna hogy hova kerül a kutya. 15 ezer Ft volt az ivartalanítás és a chip, illetve oltások együtt, ennyiért hozhattam el a kutyát. Ha belegondolok, magánúton csak az ivartalanítás ennyi.

Kizárólag kinti tartásra pl. ha jól tudom nem is nagyon adnak kutyust, csak kinti-benti tartásra, ha kert is van. Nem sok kutyájuk van, de azok mindent megkapnak (amennyit én láttam belőle), és a tapasztalat azt mutatja hogy jó helyre kerültek, a képek alapján. Ja igen, bizonyos időközönként képeket is kérnek (augusztus óta 1x, karácsonykor).

Hozzátenném azt is, hogy a blöki a mai napig nagyon megörül ha meglátja a hölgyet aki az egyesület vezetője, és a kutyákkal foglalkozott a telepen. Ennél jobb bizonyíték szerintem nem nagyon van.

2015. márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!