Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kiskutyám aki lassan...

Hahahal kérdése:

Van egy kiskutyám aki lassan 3éves lesz. Eddig mindig időben tüzelt most viszont még mindig nem jött meg! Mi befolyásolhatja a tüzelés késését?

Figyelt kérdés
Azt hozzá kell tenni hogy ma kicsit melegnek éreztem a testét és az orrát..láza viszont nem volt amikor megmértem..egyszer melegebb aztán megint nem..játszik,eszik,iszik és sokat pihen is mint máskor is!! Valakinek valami hasonló tapasztalat???

2015. jan. 25. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt valaha pároztatva? Nem azért kérdezem, mert kellett volna, egyáltalán nem kell pároztatni a kutyádat, csak azért kérdezem, mert a gyakori elletés befolyásolhatja.

Esetleg lehet egy gyulladás, vagy betegség is.

2015. jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Soha nem volt pároztatva és nem is lesz mert epilepsziás szegénykém :/ egyszer csak melegebb lesz de ugyanugy eszik,játszik jó kedvel ahogy szokott. Utána órákig megint hideg nozi..láza nincs..rendes hőmérővel mértem(38,1volt)
2015. jan. 25. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom. Örülök, hogy felelősségteljesen gondolkodsz a kutyusodról :) Nézesd meg orvossal, lehet hogy méhgyulladása van, azzal pedig nem szabad viccelni. Ez persze csak egy ötlet, remélem nem az.
2015. jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!