Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Béres porcerő forte?

Béres porcerő forte?

Figyelt kérdés
kutyáknak mennyit kell adni? 2 éves németjuhászomnak napi 1tabletát adok. De a dobozon napi kettő van felnőteknek. De kutyusnap nem tudom mennyi kell. Gyógyszerész azt mondta szerinte napi 1. Meg akkor meddig kell szednie? 3hónapig kell szedni azt írja. És három hónap után? pár hónap múlva újra el kell kezdeni szedni?
2015. jan. 25. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

vegyél gyógytápot a kutyádnak és abban folyamatosan adagolva van az ízületvédő.

illetve van táp külön öreg kutyáknak.

én minden tápot a netről rendelek...

2015. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó a napi egy tabletta. Ha csak kúrát akarsz, akkor 3 hónap elég. Így évente kettő kúra elég .
2015. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

igen de most eléggé rossz anyagi helyzetben vagyok. Eddig royal canin meg happy dog tápot kapott. De most nem tudom meg tenni sajnos. És szégyen vagy nem de nem tudok jó tápot venni neki csak romeo meg friskis darling prodog meg ilyen tápokat kap meg tésztát riszt és kenyeret. Persze ez most csak átmeneti állapot.

béres porcerőt meg meg tudom venni egészség kártyára. Tápot viszont nem.

2015. jan. 25. 16:29
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben. én is így gondoltam. Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 25. 16:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ProEnzi-t adok, 40 kg-s kutyámnak napi egy, 20 kilósnak kétnapi 1 tablettát javasolt a doki. Szerintem a Béresből is elég 1.
2015. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Romeo egy 2 éves kutyának mehet. Minden más, amit felsoroltál, elhagyva.Néha vegyél marhacupákot. Nyersen odaadod neki.
2015. jan. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

miért mi baj a kutyatésztával meg a rizzsel? mikor pici volt fot hust kapott meg rizst mellé junior táp. doki mondta.

Úgy tudom romeo táp nem a legjobb

2015. jan. 25. 17:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Az Aldi romeo tápja fényévekkel jobb,mint a darling, meg amiket még felsoroltál. Tésztának, kenyérnek sok értelme nincs, csak szénhidrát az egész.
2015. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A tészta, kenyér élesztős dolog. Sokkal nehezebben emészti meg a kutya.Szinte megerjed a gyomrában. Egyenlőre a kutya még mindig ragadozó módban működik. A gyomorsava hús és csont emésztésére van kitalálva. Haszna meg szinte semmi. Rizs még mehet, de táp mellé minek? Az akkor jó, ha rizzsel húst adsz.
2015. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
Amennyibe kerül egy kg rizs, addig piacon, kutyásnál kapsz farhátat, meg olcsóbb nyesedéket...és sokkal jobb a kutyának :)
2015. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!