Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerb törzskönyv honosítása?

Szerb törzskönyv honosítása?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy szerb törzskönyves(FCI-s) kutyám. Az lenne a kérdésem, hogy miképpen lehet honosítani? Menete, ill. pénzügyileg kb. mennyibe kerül? Köszönöm előre is a válaszokat!
2015. jan. 25. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kutyád fajtaklubját megkeresed és ők mindenben segítenek.
2015. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Köszönöm szépen a választ. Olvastam, de ez rajtam nem segít. A kutyus egy nagyon jó ismerősömtől van, aki a kezembe nyomta minden papírját (tkv, útlevél, chip a kutyában... ezeket fizettem csak ki neki). Eleinte örültem, hogy segít nekem elindulni a tenyésztés útján, de most összekaptunk, nem beszélünk egymással. Adás-vételim nincs a kutyusról. A chip persze az én nevemen van, de ezzel sokra nem megyek. Ennek tükrében tanács?
2015. jan. 25. 16:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak is köszönöm! Ez lesz a legegyszerűbb.
2015. jan. 25. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Tenyésztő egyesületet keresd meg, korrekt választ csak ők tudnak adni.
2015. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!