Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Antokivi kérdése:

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Egy beteg középkorú kutyáról van szó!

Mostanában nem eszik,iszik nagyon bágyadt és nem bír annyit mozogni nincsen játékos kedve nem életvidám és ami a legjobban zavar hogy a szeme olyan furi mintha kötőhártya gyulladás lenne de nem az meg néztem úgyhogy nem. De próbáltam neki adni kekszet régebben szerete de ránéz és elfordul.Kérlek segítsen az aki tud valamit!! A válaszokat esetleg kérdéseket előre is köszönöm!



2015. jan. 25. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem egy állatorvosnak teszed fel ezeket a kérdéseket? A leírásod alapján sok-sok baja, betegsége lehet, amin csak egy jobb állatorvos - nem házhoz kijáró lódoktor! - tudna segíteni!
2015. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azt hittem hogy megfázott vagy valami azért kérdeztem először itt. :/
2015. jan. 25. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Vizsgálat nélkül nem lehet megállapítani, mi a baja a kutyának.
2015. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég volt az, hogy a kutyám 2x hányt, és egyszer nem ette meg a reggelijét, azonnal vittem az orvoshoz.

Kiderült, hogy nagyon komoly baj van a májával. 2 hétig minden nap infúzióra vittem, és nem volt biztos, hogy életben marad. Ez tavaly ősszel volt, és azóta tökéletesen jól van.

De ha akkor, azonnal nem viszem orvoshoz, pár nap múlva már nem él. Mindig csodálkozok, amikor valaki halogatja az állatorvost.

Ha Neked nem lenne étvágyad, alig bírnál mozdulni, és a szemed "furi" lenne, szerinted édesanyád úgy próbálná kideríteni, hogy mi bajod, hogy ad egy kekszet...??? Szerintem azonnal vinne orvoshoz.

2015. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz a kutyát, már ha fontos neked...
2015. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm! De már irul,pirul

:)

2015. márc. 12. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!