Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ennek a kislánynak...

Szerintetek ennek a kislánynak is lefogják harapni az arcát a kutyái? 6 pitbull (videó)

Figyelt kérdés

[link]

Nekem nem tűnnek veszélyesnek, de mikor a kajához engedte őket, félre lökték szinte a gyereket!

Úgy nem lesz benne a hírekbe, hogy megmarcangolták a család pitbulljai?



2015. jan. 26. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell egyből rosszat feltételezni???
2015. jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A kislány nyagyon is ura volt a helyzetnek, a kutyák a töménytelen kaja látvány ellenére vártak a vezényszavára.

Amikor engedte akkor pedig ettek.

Hogy eközben kicsit megtolták csak véletlen de a legfontosabb, hogy egy engedő parancs után történt meg.

2015. jan. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
5%
Szörnyű. Egyszer szèttépik az biztos. Hiába irkálnak itt hülyeségeket a kutyások. A rangsor úgy is fel állítják a kutyák.
2015. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért merült fel benned ez a kérdés, mert pitbullok vannak a videóban. Feltennéd ezt a kérdést akkor is ha mondjuk Németjuhászok lennének?! (szerintem nem). Nem, nem fogják leharapni az arcát, mert ezek jolnevelt, jol szocializált kutyak, nem a kert végében élnek láncon, lyukas hordóban. A kislány valószínűleg kutyák közt nőtt, ismeri a gesztusaikat illetve tudja hogy kell bánni egy kutyával úgy hogy ne legyen félreértés belőle
2015. jan. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez is a média agymosása...ha már pitbull vagy staff akkor jaaj biztos gyilkológép -.- Olyan, hogy harci kutya, nincs!! Minden nevelés kérdése
2015. jan. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ellenmondásnak hangzik, de a pitbull sokkal jobban szereti a gyerekeket mint egy átlagkutya.
2015. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben a szörnyű? Ezek jól nevelt kutyák! A pitbull nem való akárkinek. A család jól megtudta őket nevelni, persze nem kell a kutyákat kettesben hagyni a gyerekkel. Nem lesz bent a hírekben, nyugodj meg!
2015. jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Számomra mondjuk eléggé furcsa, hogy 6 kan pit így kijön egymással, főleg, hogy így esznek egymás mellett! Oké, hogy jól neveltek, meg stb... de nekem eléggé úgy tűnik, hogy "be vannak törve", jobban nem tudom ezt elmagyarázni. Kb. mint Cesar-nél, ő is gyakorlatilag mindenféle dominanciát "kivesz" a kutyákból. Én nem feltétlenül tartom ezt jónak, dehát mindenki azt csinál a kutyájával, amit akar...


Ettől függetlenül nem gondolnám, hogy a kislányt bántaná bármelyik is (főleg ha felügyelettel van velük!), de hogy a kutyák egymást soha sem bántanák, abban nem vagyok biztos.

2015. jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Úristen!!!!4!4!! Félrelökték! Persze, hogy le fogják tépni az arcát!!! Sőt!! A kislány pedig tuti MEG FOGJA ÖLNI A SAJÁT SZÜLEIT!!! Hiszen már más gyerekek is csináltak ilyet korábban!!4 [link] [link]


Micsoda borzalmas világban élünk.

2015. jan. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Még a kommunizmus is újjáéled, ha nem lövik le ezeket a kutyákat!
2015. jan. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!