Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szolnokiak, ti hol setaltatjat...

Szolnokiak, ti hol setaltatjatok a kutyatokat? Van Szolnokon kutyafuttato? (Leginkabb inkabb Szandaszolosi kutyasokat kerdeznem) Olyan hely kene, ahol a kutyamat nyugodtan elengedhetem (valami fuves terulet) es nincsenek koborkutyak a kornyeken.

Figyelt kérdés

2015. jan. 26. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szolnoki, de jártam egy helyen, a Tisza parton Szolnokon, ahova úgy tudom, hogy sok kutyás kijár. Sajnos nem jut eszembe a "városrész" neve, de van ott egy (azt hiszem nem olyan régi) gyalogos híd, talán mintha a fősuli is ott lenne. Bocsi, de csak ennyi jut a helyről eszembe :/
2015. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Tiszaliget?? Mintha ez lenne a hely neve...
2015. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az a Tiszaliget. Én a Zagyva-partnál is szoktam látni sétáltatókat.
2015. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szandán a gát a legjobb.:) De a biztonságos az az a rész ahogy van a feljáró a Kölcseyről és ott Rákóczi irányában. Mert a másik részén sok kóbor kutya van. :/
2015. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2015. jan. 28. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Eddig hova vitted vagy most kaptad a kutyit?
2015. máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eddig csak ide a kornyekre az utcankba, csak eleg sokszor vannak koborkutyak, de mostmar talaltunk egy kozeli erdot, ahol nincs egy kobor kutyus sem
2015. máj. 30. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!