Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya egyedül buszozik, ez...

Kutya egyedül buszozik, ez hogyan lehetséges? Ti nm féltenétek a kutyátokat?

2015. jan. 27. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó vagy felelőtlenség a gazda részéről.

De a kutyának le a kalappal. Mondjuk ehhez kell egy állatszerető, toleráns utazóközönség is.

Mondjuk láttam már kutyát szintén gazda nélkül a közlekedési lámpát használni gyönyörűen. Megállt a zebránál, megvárta, hogy zöldre váltson, aztán átment. Nem is értem, hogy csinálta, mert se nagy forgalom nem volt, se más járókelők nem vártak, tehát nem csak a tömeggel indult meg.

2015. jan. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm mesélte azt a sztorit, hogy panzióztatásra, pár napra az egyik ismerősénél hagyta a kutyáját, aki bezárta a lakásba, szobakennelbe az ebet. A kutya kiment a kennelből, ki a lakásból, ha jól emlékszem valahogy kijutott a 2 m-es kerítésen, majd felszállt egy buszra -sosem buszozott előtte-, és hazament. :D A sofőr leigazolta, hogy a kutya buszozott.
2015. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Moszkvában rendszeresen metróznak a kóbor kutyák :) Valahogy megtanulták, gondolom minden környéknek egyedi szaga van, úgy tájékozódnak.
2015. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A moszkvai sztorit én is ismerem, de az azért nem lep meg, mert azok gondolom már többgenerációs kóbor kutyák, így a természetes szelekció alapján életrevalóbbak lettek.
2015. jan. 27. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!