Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik állatkertbe lehet...

Melyik állatkertbe lehet kutyát vinni?

Figyelt kérdés
Szeretném elvinni a kutyusomat magammal egy állatkertbe , de nem tudom hogy hova mehet be? Melyik vadaspark,állatkert vagy hasonló?

2015. jan. 27. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Azokon a helyeken engedélyezik, ahol a gondozók, vagy állatkertbe beosztott szakmunkások feladata, hogy eltakarítsák a kutya ürüléket stb... Mivelhogy manapság szinte egyetlen állatkert nincs ahova állatokat engednek ilyen okok miatt. Összepiszkítanak mindent, s ha nincsenek erre kijelölt munkások, hogy a környéket tisztítsák meg, akkor ott biztos hogy nem engednek be állatokat. Az egész országba szinte márcsak olyan állatkertek vannak, ahova nem engednek be más állatokat, mivel senki se akar ürüléket pucolni, mindenki vezető akar lenni. Ilyen egyszerű.
2015. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem klasszikus állatkert, de ide be lehet vinni a kutyát:

[link]

2015. jan. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy egyikbe se lehet, de nem amiatt a baromság miatt, amit az egyes írt... Egyszerűen ingerelné az ottani állatokat és ezért nem lehet bevinni.
2015. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Maxitabi ***** válasza:
100%
Ausztriában a herbersteini vadasparkba rövid pórázon 1 euróért (plusz az emberi belépő) beviheted!! De majd csak március 18 után lesz normál nyitvatartás.
2015. jan. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

A veresegyházi medveparkon kívül én sem tudok másról. De ott "leszanált" öreg macik vannak, akiket cirkuszokból, és hasonló helyekről vesznek át, szóval amolyan nyugdíjas park :) szerintem azért lehet oda bemenni, mert ők nem túl pánikolósak.

Ahol állatok vannak, oda szerintem sem jó ötlet kutyával menni, nem hiszem, hogy az állatkerti gondozók örülnének, ha az állatok más állat jelenléte miatt feszültek lennének. Az embereket megszokták már, de egy másik állat azért feszültséget okozna.

2015. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a medveotthon is nagyon jó nekem mert én Németországban Münchenhez közel lakom és oda belehet vinni de előtte elakartam vele menni valahova ami nem olyan nagy mert még nem volt ilyen helyen és nem akaro rögtön lesokkolni :)
2015. febr. 2. 17:12
 7/7 Sracz66 válasza:
Elég régi már a kérdés, de szerintem ez mindig aktuális lesz. A salzburgi állatkertbe is lehet kutyát vinni, ha jegyet vesz neki valaki.
2018. okt. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!