Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbizhato Rottweiler kennel?

Megbizhato Rottweiler kennel?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Rottweilert szeretnek vasarolni, pest megyeben esetleg tudtok jo kennelt?(persze tudok googlezne, tapasztalatokra, velemenyekre lennek kivancsi) koszonom : D
2015. jan. 27. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Siroccó kennelből van rotim, egy kan. Én teljesen meg vagyok elégedve a tenyésztővel, megbízható, mindenben segít, akármikor fordulhatok hozzá bármilyen kérdéssel. Voltunk is már nála/náluk többször vissza a kutyával. A kutyáik egészségesek, gyönyörűek (nem a mai malacképűek) és a való életben is megállják a helyüket! Csak ajánlani tudom őket! Náluk feltétel pl. egy személyes találkozó/beszélgetés, tehát nem adnak akárkinek kutyát, nem a pénzre mennek, a lényeg, hogy jó helyre kerüljenek a kölykök!
2015. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rottweileres Gazdi ***** válasza:
Puma Von Hause Sommer a legjobb ...
2015. jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Siroccó kennel, Calibra Rott.
2015. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!