Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam ajándékba egy kutya...

Kaptam ajándékba egy kutya fésűt, de nem tudom mire lehet használni. Alul a kép alapján megmondjátok, hogy mi a funkciója?

Figyelt kérdés

[link]



Pontosan ilyen, jó nagy a fésű két foga közt a távolság.


Hosszú szőrre a comb résznél jó? Nagyon sűrű ott a kutya szőre sok el van hallva és nem tudom rendesen kifésülni.


2015. jan. 27. 18:50
 1/9 anonim válasza:
Hát szerintem ezzel a csomókat tudod kiszedni:)
2015. jan. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez egy bontófésű, jó lesz a combra. A végétől haladj a töve felé.
2015. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De a combon nem csomók vannak hanem az elhalt szőrből annyi van, hogy nem győzöm kifésülni.
2015. jan. 27. 19:04
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csomóbontásra ezek a jók:

[link]


Amit Te kaptál -nekünk is van olyan- arra használom, hogy amikor készen vagyok, akkor azzal fésülöm át, és ahol csomó maradt, ott megakad a fésű. De ezzel nem bontok csomót, mert húzza a szőrt.

2015. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ilyen van nekem is 4. válaszoló. Viszont az csak felületesen hozza ki, alul ott marad egy csomó elhalt szőr. A combon körülbelül 20-25 cm hosszú szőrök vannak!
2015. jan. 27. 19:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is sűrű, hosszú szőrű a kutyám, amikor sok aljszőrt hullatna, akkor nincs más megoldás, valahol fönt a comb kezdetnél szétnyitom a bundáját vízszintes csíkban, választékról választékra kell haladjak lefele, olyan fél centis csíkokat fésülök csak egyszerre. Akkor nem létezik, hogy ne jönne ki mind, maximum ha vedlik, akkor másnapra már újra van "termés".
2015. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha össze van filcesedve egy fésű sem szedi szét.Kozmetikus,aztán rendszeres szőrápolás.Ráadásul ha nem fordulnak benne a szálak,csak tépi a szőrét.Vsz.le kell vágni valamennyit a hosszú szőréből és csak utána tudod kiszedni a kihullott aljszőrzetet.
2015. jan. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Milyen fajta kutyusod van? A sok aljszőr kiszedésére van egy nagyon jó eszköz, az a neve h "coat-king" De óvatosan kell vele bánni, mert ki tudod kaparni vele a bőrét.
2015. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Újfoundlandi kutyus.
2015. jan. 30. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!