Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » CSONTHARTYA GYULLADAS van a...

CSONTHARTYA GYULLADAS van a 9honapos kutyamnak. Mit tegyek egy hetet hordtam minden nap injekciokra azt hittem jobb lett 2nap mulva megint nem akar felallni es nem akar megint inni. Mit adjak neki? most vettem neki c vitamint.

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:

és az állatorvos nem javasolt semmit?

( nem éppen tipikus csonthártya gyulladásos tünetek )

vidd normális dokihoz.

2015. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elég érdekes, hogy nem használt a kezelés! Az én kutyámnak is volt fiatalabb korában. Egy injekciót kapott és otthonra antibiotikumot. Emellett kímélni kellett pár napig/1-2 hétig, de teljesen rendbe jött!


Biztos, hogy csonthártya gyulladása van? Azt javaslom, menj el egy rendes orvoshoz, aki normálisan megvizsgálja és nem csak lehúz...

2015. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
csinalt neki rontgent es levette a vert.o is csodalkozott hogy meg viszem azt mondtam h mar at kellet volna h menjen rajta.en sem ertem de mar nagyon ideges vagyok h nem javul.csak akkor all fel ha kimegyunk pisilni de akkor is ugy huzza fel magat es ha maszirozom a labait olyan nagy szuszogassal veszi a levegot mint ha fajna neki.
2015. jan. 27. 19:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztosan nem diszplázia?
2015. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csonthártya gyulladás ennyire nem amortizálja le a kutyát általában.

Mit adsz neki enni?

2015. jan. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Josera familyt kapott most eminentet kap miota beteg.Honnan tudom ha esetleg diszpalzia.Mert az biztos hogy a labaival van valami mert a ket hatso laban alig tudja felhuzni magat.
2015. jan. 28. 09:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak csipőt röntgenezett az orvos?

Gerincet nem nézett?

Alacsony fehérje tartalmú táp kell, ha csonthártyás. Röntgen azt is megmutatja, mert látszik a csonton a megvastagodás.

2015. jan. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

...vagy pedig lymekor tud nagyon odavágni az izületeknek. tényleg keress normális orvost.

( ha már bódítják a kutyát a röntgenhez, akkor érdemes egy teljes teströntgen )

2015. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én azért csak megkérdeznék egy másik orvost, az sosem árt.

(Amúgy a c-vitamin nem sokat ér, a kutya tud magának szintetizálni.)

2015. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ma 15:08

Csonthártyánál ma már ajánlanak némi C vitamint. Vannak olyan kutatási eredmények, amelyek szerint a plusz C vitamin segít az ilyen esetekben. Aztán vagy igaz, vagy nem. Kárt nem okoz.

2015. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!