Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy ha valaki kutyával alszik? úgy értem, hogyha van egy benti kutyus és ott van az ágyba a gazdival miníg.

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 20:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%

Nem túl higiénikus.


Egy kutya nem elég 'steril' ahhoz hogy ágyba engedjük a véleményem szerint.

2015. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

Lakásban lakom, és velem alszik a kutya. Én nagyon szeretek vele aludni.

Ember függő ki hogy vélekedik erről. Sokan vannak akik el se tudják képzelni, hogy a kutya akár lakásban legyen, de sokan vannak akik beengedik a lakásba is és az ágyba is.

2015. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Nekem semmi. Mindenkinek szíve-joga úgy élni, ahogy akar.

Amúgy kétlem, hogy bármi baja is lenne e miatt.

Akkor már sokkal veszélyesebb a mindent ezerrel sterilizált környezetben élni.

2015. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én macskával alszok tizen éve, (illetve pár éve a párommal is, de ő jött később, szóval a macska maradt az ágyban) kutyával még nem aludtam, de ha kutyám lenne tizenéve szerintem minimum az ágyam mellett aludna, bár sosem próbáltam. Nincs negatív véleményem, mindenki, ahogy akarja úgy csinálja.
2015. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 piriiiii ***** válasza:
91%
Én is a kutyámmal alszok, a higiéna kérdés nem zavar, egyrészt, mert szoktam ápolni a kutyát, másrészt, mert nekem is szokásom a fürdés, és a testem kibír egy kis koszt. Sokkal inkább zavar, amikor a fejemre fekszik éjjel az ebem... :D
2015. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem jó.Bár nem túl guszta,legalábbis ha rendszeresen viszed sétálni.Azért néha néha ott aludhat az ágy végében.
2015. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Velünk egy ágyban alszik a két bullterrier.Soha nem volt még semmi bajunk.
2015. jan. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Attol hogy kivisszuk oket setalni, attoroljuk a labukat, hasukat , kifesuljuk a szoruket, rendszeres oltas, fereghajtas alap, esetenkent szem, fultisztitas, fogmosas.

Vetett agyban meg sosem aludtam vele, de ha le van teritve pleddel, ugy mar eleg gyakran es szerintem tobbet puszilgatom, mint a parom.

Egeszseges vagyok. Gyerekkoromban macskakkal, kutyakkal nottem fel.

Egyik betegsegem se ilyen allatoktol elkapott fertozes okozta.

Szoval siman lehet veluk aludni, aki igy el, az boldog.

Tobbieknek ez az erzes, elmeny kimarad az eletebol.

2015. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Benti kutya mellé születtem, így nőttem fel, de ágyba soha eszembe nem jutna felengedni, nem oda való. Bárhol máshol ellehet szabadon. Ahhoz pedig semmi közöm, hogy más betakargatja-e maga mellett a kutyáját, ha neki az úgy jó.
2015. jan. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 neige ***** válasza:
100%

Ha ápolt a jószág, lábát töröljük a séták után, semmi akadálya.Több orvoslással foglalkozó ismerős jelezte, az emberektől sokkal több, komolyabb fertőzést/kórságot elkaphatunk, mint a lakásbeli kutyáinktól.

5 éve egy bichonnal, 5 hónapja pedig egy staffordshirrel osztjuk meg az ágyunkat. Az egyetlen "óvintézkedés" a pléd az ágyneműnk fölött, az is csak a huzat védelmében. :D Kaptam hideget, amikor az akkor udvarló, most már férj státuszú pasasom először aludt nálam, mert közöltem, a kutyám marad.Azóta megszokta, megszerette. Nem is tudunk nyugton aludni, ha nincs fent a két fenevad.Vigyázzák az álmunk. :)

2015. jan. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!