Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lesz tőle baja?

Nem lesz tőle baja?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves yorkim és nem eszi a saját tápját mióta megkóstolta a kifejezetten öreg kutyáknak javasolt tápot amit a másik két kutyám eszik.
2015. jan. 29. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen fajta tápokról van szó egyáltalán? :)
2015. jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem neki való az a táp. Majd megeszi, ha éhes lesz.
2015. jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A kicsié N&D mini bárányos, a nagyoké Brit premium senior medium bred. Már két napja nem eszik csak rohan utánam mikor a nagyoknak viszem a kaját.
2015. jan. 29. 15:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Éhen halni nem fog. Ha nem kap mást, csak a saját kajáját, és a másik kettőéhez nem fér hozzá, akkor meg fogja enni a saját tápját is.
2015. jan. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ismerős. Az ideiglenes kutyámnak csak olcsó tápot tudok adni, persze eszi, szereti. Egészen addig, amíg nem kapott a saját kutyám kajájából. :D

Nem adtam neki többet, úgyhogy visszatért minden a régi kerékvágásba. Ha szeretnél neki kedvezni, hasonló összetételű Brit premium tápot vehetsz neki kimérten, hogy az ízlik-e. De ezzel a cserélgetéssel vigyázni kell, hogy ne legyen rendszer belőle (én azért szeretem, ha nem csak jó a táp, amit a kutyám eszik, hanem szereti is, nem csak azért eszi, mert nem kap mást).

2015. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
DE ha holnap sem eszi meg a sajátját? Akkor már 3 napja nem eszik
2015. jan. 29. 16:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem fog éhen halni, az biztos. Ha eddig ette, akkor ezután is fogja. A nevelés egyik alapszabálya, hogy legyél makacsabb a kutyádnál. :)
2015. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hol lehet kapni brit premium tápot kimérten én még nem láttam sehol???? Köszi ha megirnád.
2015. jan. 29. 17:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem fog éhen halni,ne félj:)

Nálunk mostanában egy veszti nem evett betegség miatt 7 napig,mégse pusztult el(valamelyik nap már futni is láttam).

Szívós kis állatok ezek.Egyébként nem lehet,hogy a csirke hús jobban ízlik neki a barinál?(ha jól tudom az idős kutyiknak valóba az van).

Esetleg nézz neki egy jobb minőségű csirkés tápot,hátha azt megeszi:)

2015. jan. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát pedig ez az egyik legjobb táp 60 % hustartalommal. Nem sok tápban van ennyi hus.
2015. jan. 30. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!