Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszi a kutya a havat?

Miért eszi a kutya a havat?

Figyelt kérdés
Folyamatosan amikor leviszem pisi után csak a havat eszi... De folyamatosan. Nem tudom, hogy miért

2015. jan. 29. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Leginkabb azert, mert hagyod neki.
2015. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert tetszik neki, jónak találja . Szerintem nem kell rászólni ,enyém is ette néha.
2015. jan. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert szomjas. Ne egye mert megfájdul a torka.
2015. jan. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1. Köszönöm az értelmes választ, pont nem hagyom neki, folyamatosan elhúzom, de mindig újra kapargál felé
2015. jan. 29. 19:09
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
A kerdesedben nem ez volt, ugyhogy ne flegmazzal. Azt irtad hogy FOLYAMATOSAN ESZI a havat, nem azt hogy folyamatosan kapar a ho fele, pedig te mindig elhuzod. Es ennyivel el is erted hogy magasrol tegyek rad is, meg a hozabalo kutyadra is.
2015. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Remek :) Tovább lehet állni ;) Egész éjjel zokogni fogok, hogy nem érdekellek én és a kutyám se :(
2015. jan. 29. 19:23
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért szokták enni, mert egyrészt tetszik nekik, nem mindennap találkoznak vele, másrészt a szomjúság is okozhatja. Az enyéim is szokták enni, de engem nem zavar, hacsak nem látom, hogy túlzásba vinnék. Persze ahol koszos, ott tiltom nekik.
2015. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért eszi mert ott van és ennyi. Ebből nem kell problémát csinálni ,a kutyák esznek sokkal cifrábbakat is ,és isznak koszlott pocsolyákból. Tetszik neki mert újdonság hideg és víz. Úgyis elolvad egy két nap alatt ,szóval nem lesz ez akkora mindennapos probléma. És évente 2-3 napot had egye már,ha jólesik neki .
2015. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is szokta enni, meg esetleg a jeget nyaldosni... :) Én hagyom nekik, nyugodtan, bár, kétlem hogy lesz már hó, mivel nálunk utoljára talán decemberben volt, január elején elolvadt. Ha túlzásba vinné a kutyád, akkor vidd el onnan. :)
2015. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem furcsa nekik az állaga. Hiszen bekapja és azonnal szét is olvad a szájában. Ha tudod, hogy érzékeny a kutyád torka, ne engedd lehetőleg. Általában egy idő után abbahagyják a hó evést .
2015. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!