Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen közepes/nagytestű...

Milyen közepes/nagytestű kutyát ajánlotok benti tartásra?

Figyelt kérdés
Családi házban élünk, sokat lehetne kint is. Van egy kisebb testű 10kg-os pinscherem mellé szeretnék egy nagyobbacskát, de mivel ő benti, nem szeretnék sértődést és szívem se lenne az egyiket kizárni, míg a másik bent lehet. Olyat szeretnék, ami nem hullatja nagyon a szőrét és másik kutyával is jól kijön. Köszönöm előre is a segítséget!

#kutya #szőr #közepes #nagytestűkutya
2015. jan. 30. 10:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A nagytestű pásztorkutyákon kívül (bár őket is be lehet engedni és be is kell olykor) az összeset lehet lakásban tartani. Szóval attól függ, hogy mennyit tudsz vele foglalkozni, mennyire vagy tapasztalt, határozott.
2015. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 mr.darius ***** válasza:
0%
amerikai pitbullteriert
2015. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Pásztorkutyát nem szeretnék, általában nagy szőrük van, és mozgásigényük is túl nagy. Erőskezű meg sajnos nem vagyok, nagyon el tudom a kutyámat kényezetni, ezért kéne valami könnyen kezelhető, nyugodt fajta. El tudok naponta menni sétálni vele, picivel is majdnem minden nap megyünk, bár az ő igényeit az udvar is simán kielégíti. Rövid szőrűt szeretnék mindenképpen, és nyugodt természetűt!
2015. jan. 31. 12:26
 4/16 anonim válasza:
100%
Labrador, vagy vizsla
2015. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Vizslán gondolgodtam, de úgy hallottam egy picit eszetlen, hozzá nem erőskezű gazdi kell?
2015. febr. 1. 09:35
 6/16 A kérdező kommentje:
És a vizsla nem bántana egy nála sokkal kisebb testű kutyát? Mert ugye vadász kutya. Nem tekintené 'prédának'?
2015. febr. 1. 10:07
 7/16 PiciBambi válasza:
Miért tekintené a kisebbet prédának? Ismerősömnek magyar vizslája van,egy csivava keverékkel együtt,sosem tekintette prédának a kicsit.Sőt még macskák is vannak a háznál azok is kisebbek :D Azokat sem ette meg sosem.
2015. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 maci2000 ***** válasza:
Hogyha higgadt és rövidszőrű közepes kutyát keresel én mindenképpen a buldogot ajánlanám...elképesztően higgadt könnyen kezelhető nekünk is buldogunk van és kiskorában ha higgadnak neveled akkor nagy korába szinte észre se veszed hogy ott van. Igen viszont elképesztően lusta kutya ....vele i rengeteget kell mozogni sétáltatni , hogy ne alakuljon ki nála ez a lustasági ösztön. Az miatt ne aggódj hogy bármelyik kutyának neki menne ...nem pont az a kutya. Sétáltatásához sem kell egy erős kéz.
2015. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Azért a bulldog még kicsi kutya szerintem, kivéve széltében, nem pont ilyen kaliberű kutyára gondoltam. A vizsla nagyon tetszik. :)
2015. febr. 2. 21:49
 10/16 maci2000 ***** válasza:
Hát kövér egy jószág mit ne mondjak :DDDD
2015. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!