Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szállítsam egy éves...

Hogy szállítsam egy éves csivava kutyusomat kocsiban?

Figyelt kérdés
mit vigyek neki hol legyen hol a legbisztonságosabb? 2órás útra megyünk oda visza 4óra
2008. aug. 21. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha lesz még valaki veletek, és nyugodtabb típus a kutya akkor simán utazhat a hátsó ülésen másik ember felügyeletében. Ha csak a kutyával utazol, vagy izgága, akkor viszont be kell szerezni neki egy méretéhez illő szállítóketrecet. Ha még nem utazott kocsiban, akkor előfordulhat, hogy hányingere lesz, ezért semmiképpen ne adj neki enni az utazás előtt közvetlenül, ha nem akarod utána takarítani a kocsit.
2008. aug. 22. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én meg párom utazunk viszük le a keresztszüleim vidékre és nem tudom kire haggyni a kutyust! 3hónapos korába utazott utoljára kocsiban akkor jól bírta! anyósülésen utazhat ölemben?
2008. aug. 22. 12:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Utazhat, de jobb hátul, onnan nehezebben tudna előre menni. Figyelni kell rá, hogy ne zavarja meg a vezetőt, mert az balesetet okozhat.
2008. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mi elég sokat visszük a 2yorkinkat,a kicsi fél éves,neki semmi baja,a nagy 2 lesz,de öt nem lehet hátratenni,mert hányni szokott.az ölemben szotak ülni.csak még azt én sem találtam ki,ha én vezetek akkor mi lesz,de sztem szállitóbox.oránként azért áljatok meg egy kis pisire,kakira,sétára.hazafele meg ugyis fáradt lesz sztem.azért vigyél váltóruhát,meg egy törölközőt az öledbe,és ne adj neki enni előtte.jó utat!
2008. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát köszönöm! úgy igazából elég félénk a kutyám szoval ha valaki jön akkor bekell rakni a boxába thát tuti nem mászkálna menyn iidővel utazás elööt nem szabad kaját adni a kutyának? vizet lehet neki adni? azt útra vigyek magammal?
2008. aug. 23. 08:56
 6/9 anonim ***** válasza:
hát ha reggel mentek,akkor este adj neki,majd amikor megérketek.inni sztem ihat,én vettem itatókulacsot,de nem nagyon használtuk.ugyhogy egy alkalomra elég egy tálka,meg egy kis üvegbe víz.ha meg délbe mentek,akkor reggel korán adj neki kaját.gondolom kétszer eszik egy nap.
2008. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kb 5órának kel eltelnie ahoz hogy induljunk és egyen a kutyám?
2008. aug. 23. 19:33
 8/9 anonim ***** válasza:
igen,sztem az elég.de ha nem hányós fajta 2óra is lehet.de gondolom nem akarsz olyan lenni,és igy a tuti.
2008. aug. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem visztek túl sok csomagot akkor el lehet különíteni egy részt a csomagtérből, tenni az aljára újságpapírt és ott utazhat a kutya, de lehet, hogy sírni fog mert nem lehet a közeletekben, a természetétől függ.
2008. dec. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!