Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak en botlok bele allandoan...

Csak en botlok bele allandoan fura figurakba kutyasetaltatas kozben?

Figyelt kérdés

Csak a legkirivobb esetekbol nehany:

12 eves voltam es volt egy tk nelkuli 11 eves szamojedunk. Rengeteget setaltam vele es egyszer elmentunk valami vasarba, ahol megszolitott egy 40 koruli pasi. Elmondta, hogy neki is volt egy ilyen kutyaja, csak megszokott es a mienket nem talaltuk-e veletlenul az utcan. Mondtam, hogy nem, 6 hetes koraban vette a nagypapam. Es van-e torzskonyve? Az nincs. Na, ekkor rakezdett, hogy ez biztos az o kutyaja es nyugi, nem akarja visszakerni, csak oda akarja adni a torzskonyvet. Es hiaba mondtam neki, hogy o nem 6 eves, amennyi az ove lenne most, hanem 11 es nem talaltuk, hanem vettuk, vagy fel oraig gyozkodott, hogy de, o odaadja a torzskonyvet. Vegul feladtam es mondtam, hogy jo, adja oda. De most nem tudja, inkabb talalkozzunk kesobb... Ekkor menekultem el, 12 eves kislanykent semmi kedvem nem volt 40-es pasikkal talalkozgatni, barmi is a szandeka.

Ugyanezzel a kutyaval belefutottunk egyszer bacsiba, aki megprobalt meggyozni, hogy azert ilyen okos a kutyam, mert "fajtiszta" es a lanyanak is van egy kutyaja, "ilyen nyomott orru fajtiszta" es az is nagyon okos, termeszetesen a tiszta vere miatt.

Kesobb lett egy mudink (torzskonyvvel-csak az olvasok megnyugtatasa vegett irom :D). Egy januari napon lementem vele a parkba, volt vagy minusz 10 fok. Odajon egy pasi, a kovetkezo oltozekben: flip-flop papucs, zokni nelkul, melegito nadrag es pulover, kabat nuku, raneztem es megfagytam. Nagyon megorult, hogy magyar fajtam van es eloszor a sajat regi kutyajarol, Adolfrol kezdett meselni, aki tokeletes volt, de sajnos el kellett ajandekozni, majd ratert a magyarok eredeterol szolo alternativ elmeletere, aminek szamomra se fule se farka nem volt es ezt magyarazta egy teljes oran keresztul. Kozben vegig a leirt oltozekben acsorgott, el nem tudtam kepzelni, hogyan nem fagy meg. En meg csendes, visszahuzodo gyerek voltam, fogalmam sem volt, hogyan lehetne leallitani, de majdnem az egesz setaido azzal ment el, hogy ot hallgattam egyhelyben allva a parkban.

16 eves koromban egy 70 eves bacsi probalt ravenni az egyik setan, hogy fekudjek le vele, meg is probalt leitatni a nala levo borral. Ezek utan honapokig nem mertem arra setalni.

A legutobbi pedig, hogy egy nemetjuhasszal setaltam es egy idos bacsi megszolit es elkezdi meselni, hogy egy ilyen kutya megharapta a feneket, mikor 10 eves volt es lopni ment a piacra. Ugyanezt a kutyat elozoleg meg is akartak venni, de mivel nem adtam, ezert az is megfelelt volna, ha hozzamegyek felesegul.

Es ezek csak a legfurabb tortenetek, kb hetente botlok bele egy bizarr alakba.

Nektek is vannak ilyen torteneteitek, vagy csak en fogom ki ezeket?


2015. febr. 1. 11:24
1 2
 1/20 anonim válasza:
57%
Ébredj! Kész az ebéd.
2015. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Pedofilok akik direkt az egyedül sétáló gyerekre utaznak.A kutya miatt még könnyebb beszédet kezdeményezni.Mikor kicsi voltam(7-8 éves) énis találkoztam egy hasonlóval a környékünkön pont kutyával sétáltam.Egy férfi szembe jött velem és elkezdett velem beszélgetni a kutyáról.Egy kistó partján sétáltunk és a másik oldalánál szemben ott volt az osztálytársam aki horgászott.Szabadulni akartam ugyhogy mondtam hogy visszamegyek hozzá.Mondta hogy elkísér sőt a vinni akar ugy hogy felemel.Nem akartam engedni de nem hagyott békén,az utolsó száz méteren hagytam hogy vigyen és ennek nagyon örült.Visszaértünk a kisbarátomhoz és mondtam neki hogy menjünk haza mert mostanáig engedtek el minket.Össze is pakolta a kis cuccait és indultunk.A pali meg el akart köszönni és rá akar venni hogy hagy adjon puszit a fenekemre.Nem engedtem de látta rajtam hogy tudom hogy ez nem normális dolog és baja lesz belőle ha nem hagy békén úgyhogy simán otthagytuk.

Most 23 vagyok és azóta találkoztam rosszabbakkal is.

2015. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Egy kutyát sétáltató kislány a legjobb préda.

Lehet, valamelyik csak beszélgetni szeretne, vagy fiatalodni, semmi rosszat nem akar.

De hát ugye ezt nem lehet tudni, jobb megelőzni a bajt.

Gondolom ugyanezek az emberkék fiatal srácokhoz már nem mennek oda.

2015. febr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

2es vagyok.

Még egy hasonló is eszembe jutott bár itt nem volt kutya.Tíz évvel ezelőtt ugye még nem volt divat hogy minden gyerek a számítógép előtt ülve nő fel,mi még kint játszottunk,bicikliztünk a barátainkkal.Sokszor előfordult hogy mentem valahova és egy kövér hapsi követett és beszélt folyamatosan valamit.Azt nem hallottam hogy mit,annyira soha nem engedtem közel érni.De féltem hogy egyszer elkap és megöl vagy bármi.Amerre jártam figyeltem hogy hol bukkan fel.Soha nem csinált semmit de mindig bennem volt hogy hátranézzek menet közben.Ahogy idősebb lettem másfelé járkáltam így nem találkoztam vele,meg is felejtkeztem róla.Egyszer már vagy húsz éves voltam,nagy szám volt nem nagyon féltem senkitől,semmitől.Mindig fiúkkal barátkoztam,meg tudtam védeni magam.Sétáltam hazafelé és ez a pali ott volt szembe velem az úton.Mérges lettem mert eszembe jutott hogy gyerekként hogy féltem tőle.Mikor közel értem meglöktem és kiabáltam vele hogy hogy képzeni hogy gyerekek után járkál,rohadt pedofil.Megpofoztam és leköptem.Meg sem mert szólalni,csak pislogott nagy szemekkel.

Jóval késöbb tudtam meg a barátom bátyjától hogy ez az ember bolond.Régen voltak ilyen intézetek ahol laktak és ott vigyáztak rájuk,ápolták őket,csináltak ilyen kis kézimunkát ami ment nekik.Békében éltek felügyelet mellet.Csak ezeket a helyeket megszüntették és ezeket a kezelésre szoruló embereket szabadon engedték.Ö nemis volt tudatában annak hogy rossz dolgot csinál azzal hogy követ.Így visszagondolva már nem bántanám ennyire,inkább sajnálom hogy magára hagyták betegen.

2015. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ilyeszto, hogy mik vannak. Meg eszembe jutott egy, ott mondjuk nem szolt hozzam,de egyszer beneztem a bokorba es lattam egy meztelenul maszturbalo ferfit. Nagyon megijedtem. Mondjuk most, 22 evesen mar nem felek az ilyenektol, persze azert ejszaka egyedul sem szeretnek veluk osszefutni.
2015. febr. 1. 12:42
 6/20 anonim ***** válasza:

Minket is(húgommal amikor 10 év körüliek voltunk) jó részt idősebb férfiak,bácsik szólítottak le,hogy szintén ilyen kutyájuk van vagy egy ismerősének.Meg hogy milyen jó fedező kan lenne.Mikor közöltem szuka kutya mindakettő.Jajj elnézést szép lányok -.- Akkor tőlünk is megakarták venni a két kutyát folyamatosan.


Legutóbbi eset az mostani.

22 éves vagyok.Szembe lévő lépcsőházba lakik egy 50 körüli pasas.Vannak kutyái egy másik háznál.Aztán mindig amikor sétálunk oda jön és nézi a kutyákat a fogukat,lábait stb (elvileg tenyésztő). Aztán szóba elegyedtünk és elmondtam,hogy fotózással is foglalkozom hobbi szinten majd megkért,hogy csináljak a kutyáiról fotót.Gondoltam miért ne.Akkor nem gondoltam rosszra.Csak egy jó kutyás ismerősre.Aztán fotózásnál sokszor leguggoltam és észre vettem,hogy mögém állt.egyből felpattantam. És fura mód mindig a kutyázással kapcsiban akar találkozót,múltkor mondta kiállításra megy és felvezethetném én az egyik kutyáját,közben sose vettem részt ilyenben,nem tudom hogy működik,meg mindig egy csomó kutyás progira hív, amikre elmennék csak nem vele -.- :D

Én is próbálom kerülni.

Amúgy ezt a kérdést is én írtam ki ezzel kapcsiban ha érdekel akkor olvasd el

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2015. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Vegyél egy rottweilert, akkor nem fognak megszólítani, azt garantálom!
2015. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szintén ebben a cipőben vagyok. Mikor rotim volt (igaz kamasz szuka, standard méret alatti), akkor is belebotlottam ilyen marharépákba.

Múltkor az azték fatolvajok akarták a baltát a kutyáimba állítani, azelőtt bringáztam egyik kutyámmal, egy fazon meg folyamatosan elém került bevárt, aztán mögöttem jött, majd megint elém. Már ott szorongattam a gázsprét (mert az mindig van nálam), mire odajön, hogy 'bocsánat, látom, hogy zavarlak', mondom 'igen'. Akkor elhúzott.

De csomó ilyen volt még, főleg idősebb, középkorú fószerek közül

2015. febr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtatlak, ilyen fazonok engem is megkörnyékeznek, pedig én 27 éves vagyok :D

De én hamar leállítom őket, nem vagyok kíváncsi senkinek a süketelésére, nagyszüleimnek hála az ingerküszöbön nagyon alacsony már az ilyen hülyeségekhez...

A minap a beszélgettem egy pasival amíg a kutyáink pórázon haverkodtak, na erre odajön valami vén fószer cigivel a kezében és elkezdett süketelni, hogy "Mi a kutya létezésének az értelme? " mi meg rávágtuk egyszerre, hogy mi most erre nem vagyunk vevők, legyen szíves odébb menni a cigivel, erre jött még közelebb és erőszakosabban mondja, hogy "De beszéljük meg meg vitázzunk róla!" na egymásra néztünk a másik gazdival és tovább mentünk, a vénséget meg ott hagytuk a francba.


Meg valami öltönyös tahó elkezdett anyázni nekem, amiért nem engedtem hogy megsimogassa a kutyámat (- De cuki! Meg szabad simogatni? -Nem. )Bezzeg ha megkapja a kezét akkor én lettem volna megint csak a szemét! :D Megyek tovább erre jön utánam, hogy micsoda undok kva vagyok, na akkor én is visszakiabáltam neki valami szépet meg hogy mit képzel, és elindultam másmerre.


Várnak még rád szívderítő helyzetek, nyugi, a java még hátravan :D

2015. febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Meg kell hagyni, vannak arcok :D

Kuvasz mixem van (többek között) se szeri, se száma, hány embertől kaptam már meg, hogy ugye tudom, hogy idős korára megbolondul/ csont nő az agyába/ 5 évesen (de napra pontosan ám! :D) megőrül, stb stb, a lényeg mindnél az, hogy a végén meg fog támadni? Az ilyen buta, korlátolt embereknél nem tudom eldönteni,hogy sírjak-e vagy nevessek. De bizonyára azért tenyésztik és tartják még ma is olyan sokan ezt a csodálatos, büszke nemzeti kincsünket, mert hátha leharapja a gyerek fejét vagy porciókra osztja a gazdit, nem logikus? Néha már tényleg ijesztő, milyen sötétség uralkodik egyesek fejében. Nem baj az, ha valaki nem ért, vagy éppen speciel hülye az adott témához, de legalább ne hangoztassa.


A másik sztori. Lehettem vagy 15 éves, mikor a szaporítótól szó szerint a háztól elvert (félig agyonvert),agyonelletett, szerencsétlen öreg KÁJ szukánkat sétáltattam. Az egyik kapualjban mit ad Isten, leszólított egy öreg, hogy milyen jó kutya ez (sánta is volt a drágám, meg látszott, milyen előélete volt) és hogy van neki egy ,,pittbúja",ami éppen kan, és hogy szóljak már, ha tüzelni fog a kutya, mert milyen kemény kölykök lennének ezekből! Mondtam, persze, majd szólok és úgy eltűntem, mint Petőfi a ködben...Ilyen címeres ökröt, komolyan...Gyártsuk a keverék kölyköket megrendelésre persze, főleg annak a szerencsétlen öreg kutyának, aki addigra már tele volt daganattal...Áhh...


A mostani kutyámmal (aussie) is kapok hideget-meleget. Bár az esetek 90%-ában csak megcsodálják és odajönnek megkérdezni, hogy ugye collie / border collie a kutya - a jobbak csak annyit kérdeznek, milyen fajta - vele is értek már meglepetések. Az egyik személyes kedvencem, amikor egy középkorú néni leszólított, hogy ,,úgy néz a kutya magára, mint egy Istenre" és ezzel aztán nekiállt mesélni, de olyan szinten megállás nélkül, hogy annyira sem tudtam a szavába vágni, hogy ne haragudjon, mennünk kell...Előadta az egész családfáját, a fia mit csinál, az unokája hol tanul, a sógora milyen egy némber, szegény kutyám meg csak ült, a végén már lefeküdt, nem bírta kivárni a smonca végét...Jó ég tudja már, mivel sikerült elszabadulnom fél óra után.

És az utolsó, ami nagy hirtelen beugrott : a helyi kis abc előtt leszólított egy középkorú asszony, hogy ne haragudjak már, látott ő már máskor is, csak annyira siettünk, de most hadd kérdezz már meg, hogy ugye, festve van a kutya szőre..? Azt hittem, elröhögöm magam, de nem akartam már paraszt lenni és visszakérdezni, hogy ugye a néni is festi a haját, ezért megnyugtattam, hogy nem, létezik ilyen színváltozat (blue-merle)...Nem és nem tudom azóta sem magam elé képzelni a jelenetet, mit gondolhatott a néni, hogy itthon ülök a szoba közepén és próbálom a fehér alapszínű kutyámat kis ecsettel blue-merlére pingálni..?

2015. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!