Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor mit kell csinálni?

Ilyenkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Ha kutyusomnak adok egy jutit és ő úgy veszi el h fáj és kicsit vérzik a kezem akkor meg kell büntetni? Hogyan? vwgy ha nem akkor mit csináljak?

2015. febr. 1. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanítsd meg, hogy finoman vegye el. Tenyeredbe zárod a jutit. Falé fordítod a zárt tenyeredet és amikor nem akarja harapni akkor kinyitod a tenyeredet. Ujjal kínálva sokkal hamarabb haraphatják az ujjaidat, mint , amikor az egész tenyeredet tartod elé.
2015. febr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt tudom h tenyérről óvatosan veszi el. csak épp az imént volt h a bátyámnak harapott rá úgy az ujjára ő meg lenyomta.... Szerintem nem kellett volna ennyire szigorú büntetést emiatt... vagy nem tudom de én nem csináltam volna. de am már eltudja venni óvatosan a falatot aut tanulta. csak vannak még ilsenek h kicsit jobban rákap.

te mit csinálnál ilyen helyzetben?

2015. febr. 1. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha harap az ujjra, a másik ujjaiddal lehet orron pöckölni és közölni a kutyával, ...-finoman!Közben a jutit tartó ujjakat szépen behajlítja az ember, hogy ne érje el.
2015. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell leordítani a kutyát, nem direkt csinálja. Rákel szólni a kutyára határozottan hogy: Aúú ez fájt!!! Így a kutyád tudtára adod h fájdalmat okozott, és mivel a kutya szeret és nem akar bánta óvatosabb lesz. :)


Tapasztalatból mondom.

2015. febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb és leggyorsabb megoldás, ha egyszerűen nem kapja meg a kaját, csak ha finoman veszi el. Hihetetlen hamar le fog neki esni, hogy nem éri meg rávetődnie a kezedre.
2015. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!