Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemetjuhasz vagy Husky?

Nemetjuhasz vagy Husky?

Figyelt kérdés

Szeretnek venni egy kutyat. Az ex parommal anno vettunk(vett) egy Nemetjuhaszt, imadtam nagyon okos volt, van meg itthon 3 macska, haat, nem a legjobban jott ki veluk, de ez inkabb a macskak hibaja volt, sot az egyikkel meg spanolt is kicsit, de amugy egyiket sem bantota soha, max megkergette oket. Na a helyzet az h a Nemetjuhaszon kivul a masik kedvencem a Husky. Par honap mulva szeretnek venni kutyat, nem igazan tudok donteni a ket fajta kozul. A huskyrol olvastam h nem igazan baratkozik a macskakkal. Valojaban pro-kontra dolgokat olvasnek mindket fajtarol.

(kerteshazban lakok)

Koszi elore is


2015. febr. 2. 13:34
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szia! Nekem is volt régen egy Németjuhászom! Tökéletes volt, nagyon okos, szófogadó, hihetetlenül imádtam. De sajnos el kellett altatni. Én a Németjuhászt javaslom:) De egyébként nekem is szimpatikus a Husky. De ha rajtam állna a döntés, akkor a Németjuhászt választanám egyértelműen.
2015. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább husky
2015. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!