Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer kutya lakasba?

Boxer kutya lakasba?

Figyelt kérdés
Regota szeretnek egy boxer kutyat, de nem tudom mik jellemzok a fajtara? Esetleg van valakinek tapasztala lakasban tartott boxerrol? Vqgy egyaltalan lehet oket lakasban tartani? Egy 90m2 lakasba lehetne .

2015. febr. 2. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Megfelelő mozgás mellett lehet őket panelban tartani :)


Itt a környéken van egy boxer panelban.Nem panaszkodott még a gazdi.Mondjuk sokat is sétálnak.


Mennyit tudnál vele foglalkozni?

Mennyit lenne sétáltatva?

2015. febr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem napi 6-7orat lenne egyedul, vagyis egyedul nem nagyon lenne mert anyukam otthon van es o max 1-2orara megy el viszont reggel meg oyan 3orakor meg este is mennenk setalni meg hetvegen kutya iskolat is terveznek, csak azt nem tudom a lakasba mennyire lenne el egy ilyen kutya.... Minden almom egy boxer ... Csak azt sem tudom kinel lehetne jo, (minosegi) kiskutyat venni .
2015. febr. 2. 13:48
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak kertben nem is lehetne, mert rövid szőrű.

Szóval ha eleget foglalkozol vele, tökéletesen el lesz panelban is.

2015. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha hosszú távon tudod majd neki biztosítani az elegendő mozgást nem lesz gond.Az alomból is egy kevésbé aktív kutyát választanék.
2015. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudotok valami jo boxer tenyesztot javasolni?
2015. febr. 2. 13:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia, én pont most vagyok boxer vásárlás előtt és lakásba jön! Tudok több tenyésztőt is ajánlani, ahonnan én veszem ott már nincs szabad kiskutya, mindjárt írok privit.
2015. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt megkoszonnem. Koszi
2015. febr. 2. 14:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Napi 2 óra intenzív mozgatás (nem pórázos séta) minimum legyen neki, elég mozgásigényesek! Egyébként jó választás panelba :)
2015. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja ez a masik nagy kerdesem lenne: nekem volt egy kutyam ( egy kozep termetu keverek kutyus) aki 14evet elt es ot elegge szabadjara fogtam mindig mikor setaltattam. Nem raktam olyankor ra porazt. Persze mikor az utcan mentunk at vagy valami akkor igen. Tenyleg olyan kutya volt h mindig vissza jott.. Na most nalunk nem voltak nagyon ilyen elkerutett kutyafuttatok ahol ellehetet engedni a kutyakat. (Meg most sincsenek) de kisebb- nagyobb fuves teruletek vannak ahol szabadon futkarozhatnak, jatszhatnak. Egyszer tortent h mikor egy masik kutyaval rohangaltak, kifutottak az utra. Nem az, hogy nem figyeltem rajuk de kirohantak . Nem megszoktek, vagy elfutottak csak leleptek ugymond az utra, es mikor szoltam neki jott is volna vissza, es pont akkor elutotte egy kocsi. A melső laba el is tort. Utana nem nagyon szerettem elengedni ilyen helyeken. Es nem tudom de en se meg o sem szeretett ugy futkarozni szabadon. Nagyon megilyedt felt a forgalomtol. Hozzateszem ha elmentunk erdobe vagy kirandulni ott ment de ilyen parkokba vagy ilyen helyeken en nem merem elengedni a kutyat. Elkeritett park pedig a kozelunkben nincs. Tudom h az se lenne megoldas, hogx ha nem engednem el a kutyat, de nem tudom de belem ez becésödott h nem vagyok nyugodt mikor egy nem jol. Elkerutett nagyobb -kisebb teruleten futkarozna.
2015. febr. 2. 19:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát egy boxert nem fogsz tudni lemozgatni pórázon, ahhoz sokkal-sokkal nyugisabb kutyát kellene választanod.
2015. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!