Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mopszot vagy francia...

Ti mopszot vagy francia buldogot tartanátok inkább?

Figyelt kérdés

És miért?


Előre is köszönöm a normális válaszokat!



2015. febr. 2. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudod, ez a milyen fajtát tartanál leginkább, úgy szokott megesni, hogy az ember megkedvel egy fajtát. A formáját, a természetét. És megszerzi.
2015. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 maci2000 ***** válasza:
100%
Most , hogy őszinte legyek mind kettőt. :D Ez a két kutya elképesztően hasonlít egymásra , de nem csak fizikailag hanem nyugodtságukban és kedvességükben is . Én nem tudom , hogy az anyagi összeg nálad mennyire számít , mert ha kicsit szűkebb a keret akkor a mopszot ajánlanám. De a kettő között nehéz választani , ezt én csak arra tudom hagyni , hogy neked melyik kutya kinézete tetszik neked jobban . Hisz máshogy nem igazán lehet választani. ( Azért én a mopszot ajánlom , de NEM A KEVESEBB PÉNZ MIATT!!)
2015. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hovarju ***** válasza:

egyiket sem. Nem tetszenek a nyomott orrúak.

Ha mindenképp ebből a két fajtából szeretnél választani, akkor csak jó helyről, törzskönyvvel és a garanciával vegyél kölyköt.

Jó választást.

2015. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mopszot, sokkal jobban szeretem a mopszokat mint a francia buldogot :D
2015. febr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon aranyos ! :) Nekem mopszom van, rokonoktól kaptam, és a mopszok olcsóbbak, mint a bulldogok. De egy kis franciabulldogot is bármikor elfogadnék.:)
2015. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!