Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két kutya egy lakásba, mit...

Két kutya egy lakásba, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2015. febr. 2. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit, ez pontosan két kutyát jelent egy lakásban. Mit szeretnél tudni?
2015. febr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem is ket Amstaffom van es lakasban tartom oket mar egy eve es nagyon jol elvannak
2015. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha jol kijönnek, rendszeresen és elégszer vannak lemozgatva, nincs gond
2015. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Utána kell nézni, hogy engedélyezve van-e a lakásban!
2015. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok nem tudom ki pontozott le és miért.. úgy tudom, hogy rendelet szabályozza, hogy lehet-e állatot tartani (illetve milyet, mennyit) egy társasházban. Mondjuk én kertesben lakok így nem érint :D de valaki aki tájékozottabb kijavíthatna ha rosszul tudom
2015. febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod :) Amíg az állatvédelmi törvényben foglaltakat betartod, senki nem mondhatja meg, hány kutya lehet a lakásban.
2015. febr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, amit mondasz akumi, ezt én sem tudtam, vagyis eddig úgy tudtam a társasház házirendje erősebb, mint a törvény. Nálunk a társasház házirendjében van, hogy egy lakásban maximum egy kistestű kutya lehet (macskákról egy szó sincs, pedig van olyan lakó, akinél 3 van). Ráadásul olyan is le van írva, hogy a falszomszédodnak hozzá kell járulnia... nah, ezzel én már nem foglalkoztam, tudják mindketten, hogy van kutyám, és nem zavar senkit. Egyébként albérletben lakom, és a tulajdonos hozzájárult, hogy kutyát tartsak.
2015. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!