Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért esik szét versenyen a...

Miért esik szét versenyen a kutyám? Idegenpályázásnál, edzéseken, otthon stabilan tartja a szintet.

Figyelt kérdés

Agilityzünk a kutyámmal, élvezzük mindketten. Gyors, pontos, figyelmes kutya. Edzéseken stabilan hozza a formát, nagyon ritkán akad olyan pálya, ami ne menne. Vagy ha akad, akkor kis rágyúrással, gyakorlással 10-15 perc alatt felfogja. Idegenpályázunk, otthon is vannak aksijaim, azokon is rendszeresen gyakorolunk.


Nem vagyok siker orientált, csak látom a kutyában a lehetőséget. 7 versenyen voltunk eddig, mindegyiken 2 vagy 3 futam volt. Mindegyik versenyen diszkvalifikáltak minket, a kutyám össze-vissza megy a pályán, a jelzéseimet nem veszi le jól. Fő a fejem, hogy égetem magunkat, mintha abszolút semmit nem edzenénk, és úgy megyünk versenyre. Az edzőm is értetlenül áll előtte, de nem tudja mi van. Azért is járunk idegenpályázni, tehát az idegenhely, sok kutya és ember nem lehet akadály. A kutyasulinkat rendszresen bemutatózunk, ahol kismillió ember és inger van, és mégis stabil marad. Én nem vagyok egy izgulós típus, abszolút nyugisan megyek fel a pályára, gondolva magamban: Na, most szórakozunk egy jót!!!


Nem értem, mi miatt eshet szét egy kutya, aki mindenhol máshol viszont alapvetően, tényleg érti, tudja, felfogja, mit hogyan kell csinálni.


2015. febr. 3. 20:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
igyál meg előtte egy féldeci pálinkát:))
2015. febr. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Röhögni fogsz, annak idején nekünk is pálinkát javasolt az oktatónk:)
2015. febr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát lehet meg kell dézsmálnom apukám házipálesz készletét :D
2015. febr. 4. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!