Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik táp lenne a legmegfelel...

Melyik táp lenne a legmegfelelőbb 18 hónapos 2kg sulyu hónapos yorki kutyámnak?

Figyelt kérdés
Olvasgattam az oldalt, de nem tudok dönteni. Szivem szerint acanát vagy orijent adnék neki, de sok helyütt olvastam, hogy a magas fehérje tartalmat sok kutya nem birja. Mennyi az a fehérje tartam amire a yorkinak szüksége van? Igy talán könnyebben döntenék, ha ezt ismerném.
2015. febr. 4. 06:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Közel 5 éves a yorkim és mindig Acanát kapott. Azon belül is olyan félévente szoktam váltani.


Az orijen sajnos meghajtotta attól függetlenül, hogy többször is próbáltam és nagyon lassan, fokozatosan álltam át.


A fehérje tartalomról érdemes többet olvasnod, mert ez a fehérje dolog régi nóta és újabb tanulmányok szerint nincs bizonyítva, hogy ez okozna bármilyen problémát emésztésben, vagy növekedésben.


Ha végiggondolod elsődlegesen húsevő a kutya tehát genetikailag is így fejlődött az emésztőrendszere, ergó miért okozhatna problémát a magas fehérje?


Szerintem meg inkább az egyéb, a tápok többségében lévő gabona az, ami abszolute fölösleges, és nagyobb mennyiségben még káros is lehet.

2015. febr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!