Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idővel szeretnék tenyészteni,...

Idővel szeretnék tenyészteni, de az állomfajtából maximum 3 kutyát szeretnék tartani. Többet hogyan?

Figyelt kérdés

Szóval én úgy vélem, hogy 3 kutya az amivel tudok foglalkozni napi szinten annyit amennyit megérdemelnek és amennyire szükségük van. Mind a három szuka lenne. Mivel úgy vélem ivaros kant és szukát együtt tartani nem könnyű és veszélyes. Viszont imádom a kan kutyákat, hogyan tudnám megoldani, hogy legyen nekem is az én nevem alatt de ne velem éljen. Társtulajdonban szeretném megoldani. Szerintetek jó ötlet?


Nagyon szeretnék több kutyát, de itthon csak hármat vállalok be. Nem akarom, hogy szaporítónak tartsanak.


2015. febr. 4. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Társtulajdonban meg lehet oldani.
2015. febr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De úgy csak a közeli kutya vásárlókkal lehetne megoldani. Ha egy szép kölykök külföldre visznek, ott nem tudnám megoldani a dolgot.
2015. febr. 4. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért szeretnél háromnál többet? Nem elég kezdetnek három? (Ne adj Isten egy?) Vagy feltétlen kell az évi 3x számú kölyök?

Azt sem értem, hogy ha imádod a kanokat (így, általánosságban?), akkor mire mész azzal, ha van egy kanod, ami csak papíron a tiéd?

2015. febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék több kutyát mert imádom ezt a fajtát és szeretnék jó minőségű kutyákat tartani és venni külföldről.
2015. febr. 5. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!